logo

HTC Desire: ocenění Nejlepší telefon roku 2010

Společnost HTC získala ocenění v prestižní novinářské anketě britského magazínu T3 Gadget Awards již podruhé za sebou - tentokrát za elegantní design a uživatelsky přívětivý systém HTC Desire. Ve stejné ankeě si HTC odnáší i nejvyšší ocenění - Technologická značka roku 2010, kde ve finále poráží Google.

HTC tak navazuje na své vítězství z roku 2009, kdy cenu získal HTC Hero. HTC Desire byl nominován a postoupil do finálového kola také v kategoriích "Nejlepší telefon na cesty do práce" nebo "Gadget roku."

HTC současně získalo v této prestižní anketě nejvyšší ocenění Technologická značka roku 2010. Porota složená z odborných novinářů vybírala z nejvýraznějších globálních technologických firem. Ve finálovém kole ankety porazila společnost HTC i samotný Google.

"Prestižní ocenění technologické značky roku je výsledkem naší dlouhodobé snahy prezentovat HTC jako inovativní, ale zároveň přátelskou a uživatelsky zaměřenou společnost," říká marketingová manažerka Dagmar Zweschperová z oficiálního zastoupení společnosti HTC. "Pro následující ročník ankety o nejlepší telefon jsme už první vlajkové modely HTC Desire HD a HTC HD7 představili. Věříme, že díky svým vlastnostem budou stejně populární, jako letos oceněný HTC Desire nebo HTC Hero v minulém roce," dodává.

Prestižní ocenění "Technologická značka roku 2010" a "Nejlepší telefon roku 2010" uděluje britská mutace magazínu T3. Anketa každoročně oceňuje nejvýraznější IT společnosti v oboru. V šestičlenné porotě letos usedli odborní novináři z předních médií ve Velké Británii. Na celkovém hodnocení společností se podílel například hlavní technologický redaktor TechRadar.com Patrick Goss.

Nejčtenější britský deník The Daily Telegraph zastupovala analytička Claudine Beamontová, ve kterém se specializuje na dopady moderní techniky a nových médií na životy lidí.

Další články k tématům - Anketa - Desire - Gadget - Hero - HD - ocenění - prestižní - TechRadar - Dagmar Zweschperová

Článek ze dne 9. listopadu 2010 - úterý

Další články od HTC Corporation