logo

SmartPhone HTC Sensation od 31. května za polovinu pro prvních 100 zákazníků

Vodafone ve spolupráci s HTC připravil pro zákazníky exkluzivní akci, při níž mohou získat HTC Sensation za polovinu. Tuto možnost dostane prvních sto zákazníků, kteří si pro telefon přijdou 31.5. 2011 do značkového obchodu HTC v Praze Na Poříčí.

Vodafone jako první v České republice nabídne dlouho očekávaný smartphone HTC Sensation. Zákazníci si jej mohou pořídit od 1.6. 2011. Už na 31.5. 2011 ale Vodafone s HTC připravil speciální akci, během níž budou moci zákazníci získat tento špičkový telefon za poloviční cenu.

Podmínkou je, aby přinesli transparent s nápisem, proč si právě oni zaslouží HTC Sensation s padesátiprocentní slevou. Obchod otevírá v devět hodin ráno a podle dřívějších zkušeností lze očekávat, že fanoušci HTC budou na svou příležitost čekat přes noc.

V podobném duchu se ponesou i soutěže o deset telefonů HTC Sensation, které Vodafone spustí na svém Facebooku a Twitteru od 1.6. 2011. Soutěžící budou mít za úkol co nejvtipněji a nejoriginálněji odpovědět na otázky týkající se HTC Sensation. Soutěž poběží na obou kanálech po tři týdny.

HTC Sensation je prvním telefonem HTC s dvoujádrovým procesorem, což z něj dělá nejvýkonnější model své značky. Dosud nesrovnatelný zážitek přináší také obří displej o úhlopříčce 4,3 palce s qHD rozlišením, zejména v kombinaci s kvalitním 8Mpx fotoaparátem a možností natáčet videa ve Full HD kvalitě.

Jednou z hlavních charakteristik HTC Sensation je také nové prostředí HTC Sense 3.0, díky němuž mohou uživatelé snadno jedním tahem prstem přistupovat k nejpoužívanějším aplikacím, aniž by se museli zdržovat odemykáním klávesnice. Uvnitř HTC Sensation se skrývá systém Android v nejnovější verzi 2.3 s předinstalovanými Google aplikacemi jakou jsou například Google Maps, Gmail či YouTube a samozřejmou možností stahovat další aplikace, hry a widgety z Android Marketu.

Hlavní přednosti HTC Sensation:

Vodafone nabídne HTC Sensation za standardní cenu 13577 korun. Stávající a noví zákazníci Vodafonu i zákazníci jiných operátorů si mohou telefon pořídit v prodejnách Vodafone i na e-shopu v týdnu od 1.6. 2011.

Další články k tématům - Android - fotoaparát - Gmail - Google - qHD - Sensation - smartphone - telefon - video - widget - YouTube

Článek ze dne 27. května 2011 - pátek

Další články od HTC Corporation