logo

Nový mobil HTC Wildfire s podporou sociálních sítí

HTC Corporation představuje HTC Wildfire - nový telefon se systémem Android a HTC Sense, propojuje nejpopulárnější sociální sítě. HTC Wildfire navazuje na úspěch telefonu HTC Desire a přináší HTC Sense mladší generaci.

"Sociální sítě dnes umožňují přátelit se s více než 400 miliony lidí. Spousta z nich jsou mladí lidé, kteří aktivně sdílí své životy s přáteli na Facebooku,“" říká Florian Seiche, Vice President, HTC EMEA. "HTC Wildfire ve spojení s HTC Sense usnadňuje první kontakt s novými technologiemi. Veškerá komunikace je pohromadě, bez ohledu na to, jestli se jedná o Facebook, Twitter, SMS, obrázky nebo e-maily, což zaručí, že nemusíte nic složitě dohledávat a vždy máte své přátele na dosah."

S HTC Wildfire budete díky HTC Sense stále v kontaktu s nejdůležitějšími lidmi ve vašem životě. Telefon vychází z potřeb uživatelů a práce s ním je přirozenější a více jednoduchá. S aplikací HTC Friend Stream nezmeškáte žádnou zábavu. Na jedné obrazovce přehledně vidíte novinky ze sociálních sítí Facebook, Twitter a Flickr. Kdekoli budete, HTC Wildfire vám vždy umožní mít přehled o nejnovějších statusech, komentářích, upozorněních a fotkách.

Navíc u každého kontaktu je přehled předchozí komunikace s danou osobou včetně posledních telefonátů, textových zpráv, e-mailů a novinek ze sociálních sítí. Když vaši přátelé zavolají, HTC Caller ID zobrazí jejich profilovou fotku, poslední novinky ze sociálních sítí a datum narození, abyste na nic nezapomněli.

Nově lze doporučit aplikace e-mailem, SMS nebo přes sociální sítě. Vaši přátelé obdrží odkaz a pouhým kliknutím ji mohou nalézt na Android Marketu a stáhnout do telefonu.

Florian Seiche dodává : "Chápeme, že se uživatelé potřebují pomoci vyznat v těch desítkách tisíc aplikací, které jsou aktuálně k dispozici na Android Market. Náš vlastní nezávislý průzkum ukázal, že uživatelé nehledají pouze nejnovější a nejpopulárnější aplikace, ale také aplikace, které používají přátelé. A chtějí je snadno najít a stáhnout. Poprvé tak můžete doporučit nejnovější a nejzajímavější aplikace přátelům i skupinám přátel."

Nejnovější smartphone od HTC je skvělým pomocníkem pro zobrazování a sdílení fotek na Flickru a pro surfování na internetu. To usnadňuje i 3,2" kapacitní dotykový displej. Pětimegapixelový fotoaparát s automatickým přiblížením a přisvětlovací LED diodou dovoluje zachytit vyjimečné momenty a 3,5 mm audio jack a slot na micro SD karty jsou zárukou, že nikdy nebudete bez oblíbené hudby.

HTC Wildfire bude v prodeji od třetího čtvrtletí 2010.

Další články k tématům - Android - Facebook - Sense - SMS - sociální - telefon - Twitter - Wildfire - Florian Seiche

Článek ze dne 19. května 2010 - středa

Další články od HTC Corporation