logo

Telefony HTC TITAN a HTC Radar již v prodeji

HTC zahajuje prodej telefonů HTC TITAN a HTC Radar v České republice. Model HTC TITAN je k dispozici za doporučenou cenu 14499 Kč a HTC Radar za 9299 Kč. Oba telefony jsou vybaveny novou generací operačního systému Windows Phone 7.5, který přináší více než 500 nových funkcí a vylepšení.

Uživatelé v České republice ocení především uživatelské prostředí kompletně v češtině a podporu nákupu aplikací z katalogu aplikací Marketplace.

HTC TITAN

HTC TITAN je nejlépe vybaveným Windows Phone telefonem společnosti HTC. V hliníkovém těle s 4,7 palcovým SLCD displejem a pouhými 9,9 milimetry tloušťky se ukrývá výkonný 1,5 GHz procesor, který umožňuje přehrávat a natáčet video ve vysokém rozlišení.

HTC TITAN je dále vybaven 8 megapixelovým fotoaparátem pro podporu videohovorů v nové generaci Windows Phone je na čele telefonu umístěna další čočka s rozlišením 1,3 Mpx.

HTC Radar

Robustní tělo modelu HTC Radar, které je vyrobeno z jediného kusu hliníku, je vybaveno SLCD displejem s úhlopříčkou 3,8 palce a pěti megapixelovým fotoaparátem. Pro videohovory je připravena čelní kamera nad displejem telefonu s VGA (640 x 480) rozlišením.

Windows Phone 7.5 (Mango)

Telefony HTC TITAN i HTC Radar jsou vybaveny novou verzí mobilního operačního systému Windows Phone, který nabízí přes 500 nových funkcí. Mezi hlavní přednosti se řadí snazší komunikace s přáteli, multitasking, plná integrace sociálních sítí Facebook, Twitter nebo LinkedIn nebo rychlejší prohlížení webu prostřednictvím integrovaného prohlížeče s jádrem Internet Explorer 9.

Další články k tématům - Facebook - fotoaparát - kamera - Marketplace - multitasking - Radar - SLCD - telefon - TITAN - Twitter - VGA - video - videohovor

Článek ze dne 11. října 2011 - úterý

Další články od HTC Corporation