logo

SmartPhone HTC Rhyme: stylový telefon s řadou vlastního příslušenství

HTC představuje stylový telefon HTC Rhyme, který je navržen jako funkční a elegantní doplněk s novou řadou vlastního příslušenství. Srdcem novinky HTC Rhyme je zcela přepracované uživatelské rozhraní HTC Sense se vzdušnější hlavní obrazovkou.

HTC Rhyme je od základů navržen pro maximální soulad mezi technologií, designem a uživatelským komfortem. Díky tomu je tělo telefonu zpracováno z vybraných kvalitních materiálů a svou velikostí sedne do ruky každého uživatele.

HTC Rhyme je vybaven 3,7 palcovým SLCD displejem s WVGA rozlišením, 5 megapixelovým fotoaparátem s automatickým ostřením a přisvětlovací LED diodou. Telefon navíc obsahuje funkci Instant Shutter, která umožňuje v mžiku zachytit nečekané momentky.

HTC Rhyme je jako první telefon z nabídky HTC vybaven také funkcemi Action Burst Scene a Panoramic Mode. Ty umožňují zachytit pět souvislých fotografií v průběhu pěti vteřin, resp. jednoduché "slepování" několika fotografií do panoramatického celku. Samozřejmostí jsou aplikace určené k úpravám fotografií, jejich nahrávání na sociální sítě a označení přátel.

Nová verze HTC Sense

Novinka HTC Rhyme se chce odlišit nejen funkčním a elegantním designem, ale i zcela novým uživatelským rozhraním HTC Sense. To v nové verzi obsahuje přepracovanou hlavní obrazovku s důrazem na vzdušnost a přehlednost jednotlivých kontextových nabídek, např. událostí v kalendáři, zpráv a dalších funkcí.

HTC Rhyme - příslušenství:

K telefonu HTC Rhyme lze dokoupit celou řadu nového příslušenství. Doplňky pro sportování nebo bezpečnější řízení auta jsou navrženy s důrazem na maximální funkčnost ve stejném designovém duchu jako model HTC Rhyme.

Dostupnost

Prodej HTC Rhyme bude v České republice zahájen v průběhu října 2011. Telefon bude v Čechách k dispozici v průběhu října v elegantním barevném provedení Hourglass. Doporučená koncová cena a dostupnost jednotlivého příslušenství bude upřesněna v tiskové zprávě při zahájení prodeje.

Další články k tématům - Armband - Bluetooth - fotoaparát - fotografie - GPS - Headset - LED - Rhyme - Sense - SLCD - SmartPhone - telefon - WVGA

Článek ze dne 21. září 2011 - středa

Další články od HTC Corporation