logo

NETGEAR a Veeam Software spolupracují v oblasti virtualizace na platformě VMware

Společnosti NETGEAR a Veeam Software zahájily spolupráci v oblasti zálohování virtualizovaných zdrojů. Síťová úložná zařízení NETGEAR ReadyNAS nyní představují cenově ještě výhodnější a jednodušší platformu pro virtualizační řešení VMware.

Ve spojení s produkty Veeam Software umožní zařízení ReadyNAS zjednodušit obnovení po poruchách a zároveň snížit provozní náklady. Partnerství dále posiluje ekosystém zařízení NETGEAR zaměřených na podnikovou sféru, což zákazníkům přináší větší flexibilitu při výběru cenově dostupných úložných zařízení.

"NETGEAR a Veeam nabízejí podnikové klientele přístup k IT technologiím, které plně zastanou nároky zařízení běžných v těch největších společnostech - avšak za zlomek jejich ceny," vysvětluje firemní strategii Drew Meyer, ředitel storage marketingu společnosti NETGEAR, a dodává: "Spojení společností NETGEAR a Veeam je také dobrou zprávou pro naše channel partnery, kterým usnadní přípravu méně komplexních řešení pro zálohování a obnovu dat ve virtualizovaných prostředích na platformě VMware.“"

Podnikové produkty řady NETGEAR ReadyNAS úspěšně prošly testovacím procesem nástroje Veeam Backup & Replication, díky čemuž je zaručena jejich maximální interoperabilita a kompatibilita ve virtualizačních prostředích VMware. Veeam Backup & Replication spojuje sílu virtualizace s inovacemi společnosti Veeam, což v praxi přináší pokročilé technologie, jako jsou Virtualized-Powered Data Protection či vPower. Patentovaná technologie Veeam také umožňuje okamžitou obnovu virtuálních strojů, aplikací a rovněž automatické ověření úspěchu procesu obnovy.

Výhody spojení společností NETGEAR a Veeam popisuje Rick Hoffman, viceprezident divize Worldwide Channels and Alliances společnosti Veeam: "Do virtualizace IT infrastruktur investují korporace značné množství času, zdrojů a prostředků. Veeam jim umožňuje tyto prostředky proměnit ve významné zkvalitnění zálohování a obnovy dat. Veeam vPower spolu s podnikovou storage technikou NETGEAR nabízí firmám přesně to, co potřebují - rychlou, flexibilní, spolehlivou a cenově výhodnou možnost zálohování a obnovy pomocí obrazů ve virtualizovaných prostředích."

Úložná zařízení ReadyNAS s Veeam Backup & Replication jsou již celosvětově v prodeji.

O Veeam Software

Veeam Software je premier-level VMware Technology Alliance Partner a člen programu VMware Ready Management. Vyvíjí inovativní software určený pro správu VMware vSphere 4 a VMware Infrastructure 3. Veeam vPower poskytuje pokročilou ochranu dat a je základem produktu Veeam Backup & Replication, jedničky pro zálohování v prostředí VMware.

Veeam ONE nabízí řešení pro správu výkonu, konfiguraci a využití zdrojů v prostředích VMware; obsahuje Veeam Reporter pro plánování kapacity, správu změn, a reporting, Veeam Business View pro podnikovou kategorizaci v prostředí VMware a širokou nabídku možností monitoringu včetně nworks Management Pack pro Microsoft System Center, nworks Smart Plug-in pro HP Operations Manager nebo Veeam Monitor.

Další články k tématům - Backup - platforma - ReadyNAS - Veeam - virtualizace - VMware - vPower - zálohování - Drew Meyer - Rick Hoffman

Článek ze dne 4. listopadu 2010 - čtvrtek

Další články od Netgear Czech Republic s.r.o.