logo Borland, s.r.o.

Databáze SQL pro iOS

Embarcadero představuje výkonnou škálovatelnou zabudovatelnou databázi SQL pro iOS. Nová InterBase ToGo a IBLite nyní umožňují zabudování do skutečně nativních aplikací určených pro více zařízení.

Společnost Embarcadero Technologies oznamuje produkt InterBase ToGo for iOS, výkonnou zabudovatelnou, bezpečnou a škálovatelnou relační databázi. Je navržena pro vývojáře, kteří pro své aplikace určené pro více zařízení hledají možnost zabudování nenákladné a málo objemné databáze s nulovými nároky na administraci.

InterBase ToGo je dostupná pro Windows, Mac a nyní i iOS. Embarcadero zároveň oznamuje novou, volně dostupnou verzi InterBase s názvem IBLite; zabudovatelnou databázi pro iOS, kterou je možno šířit zcela zdarma.

InterBase ToGo - nová dostupnost pro iOS

Embarcadero je prvním a zatím jediným nezávislým dodavatelem software, který nabízí zabudovatelnou databázi pro iOS podnikové třídy. InterBase ToGo je ideální pro dodavatele software, podniky a vývojářské organizace. Poskytuje jim totiž společnou relační databázi pro iOS, Windows a Mac - tím významně zvyšuje účinnost a zkracuje dobu trvání vývoje aplikací.

InterBase ToGo též poskytuje unikátní vlastnost automatického šifrování a zabezpečení dat v průběhu celé komunikace a mocnou podporu transakcí na mobilních zařízeních.

"Každodenní obchodní činnosti se dnes hodně přesouvají na mobilní zařízení; vývojáři proto potřebují zabudovatelnou databázi a aplikační řešení, která je možno škálovat podle okamžitých obchodních potřeb", říká pan Michael Swindell, starší viceprezident pro produkty u společnosti Embarcadero Technologies.

Na rozdíl od databází typu Lite se může InterBase přizpůsobovat obchodním potřebám a široké škále platforem různých zařízení. Ve spolupráci s novým produktem RAD Studio XE4 nabízí InterBase ToGo úplné vývojářské řešení pro Windows, Mac a mobilní platformy, pro které dovolí vytvářet nativní (kompilované) aplikace pro řadu zařízení.

IBLite - volně dostupná zabudovatelná databáze pro iOS

IBLite je volně šiřitelná verze zabudovatelné SQL databáze InterBase pro iOS. IBLite je dostupná v těch verzích produktů Delphi XE4 a RAD Studio XE4, které umožňují vývoj mobilních aplikací. Zákazníci mohou snadno přecházet od IBLite k edici InterBase ToGo a získat další funkčnost jako šifrování, podporu více jader a objemnější databázové soubory. Mohou přejít i na klasické prostředí InterBase Server a přidat podporu více uživatelů.

Dostupnost

InterBase ToGo a zdarma dostupná verze IBLite jsou okamžitě k dispozici. Pro InterBase ToGo jsou stanoveny zvýhodněné ceny při nákupu většího množství licencí.

Další články k tématům - databáze - iOS - server - SQL - šifrování - zdarma

Článek Borland, s.r.o. ze dne 10. května 2013 - pátek

Další články od Borland, s.r.o.