logo Borland, s.r.o.

DB PowerStudio for SQL Server: zjednodušuje vývoj a správu databází SQL Server

Nová sada DB PowerStudio for SQL Server slučuje několik z populárních databázových nástrojů od Embarcadero do jediného balíku za sníženou cenu. Tím poskytuje profesionálům pracujícím s SQL Serverem cenově přístupné řešení pro zvýšení výkonu databází a dostupnosti jejich dat.

Společnost Embarcadero vybavuje vývojáře používající databázový systém SQL Server a správce těchto databází sadou nástrojů, která zjednoduší řadu běžných a složitých úloh řešených během vývoje, správy a optimalizace databází SQL Server.

DB PowerStudio for SQL Server je dostupné ve dvou vydáních - Developer Edition pro databázové vývojáře a DBA Edition pro správce.

Obě vydání obsahují následující nástroje a možnosti :

Vydání DBA Edition obsahuje i nástroj DBArtisan Workbench

DBArtisan Workbench je nástrojem pro správu databází, který dovolí jejich správcům pracovat s mnoha verzemi SQL Serveru a mnoha databázemi z jediného rozhraní. DBArtisan poskytuje grafické editory a průvodce pro zrychlení běžných úloh a pomáhá snižovat počet chyb. Uživatelé s ním zvládnou ovládat mnohem rozsáhlejší a složitější databáze. Pomáhá též odhalit nedostatky ve výkonu, kapacitě či úložném prostoru pro data ještě před tím, než přerostou ve skutečné problémy.

DB PowerStudio for SQL Server doplňuje základní možnosti obsažené v nástroji Microsoft SQL Server Management Studio (SSMS). Na rozdíl od SSMS a mnoha dalších nástrojů však všechny součásti DB Power Studia pracují s mnoha verzemi SQL Serveru ze stejného rozhraní a pro profesionály je tedy snazší pracovat v rozličných prostředích. DB Power Studio navíc obsahuje unikátní technologii ToolCloud společnosti Embarcadero. ToolCloud uživatelům umožní okamžitě spouštět DB Power Studio na libovolném počítači s Windows, aniž by bylo třeba předtím produkt instalovat. Dovolí též větším organizacím sledovat a ovládat využívání licencí - minimalizovat tak náklady na licence a maximalizovat produktivitu týmů.

"Slyšel jsem od stovek uživatelů SQL serveru, že schopnosti SSMS prostě nejsou postačující pro rozsah úloh požadovaných pro hladký běh databází", říká pan Scott Walz, starší ředitel pro produkty u společnosti Embarcadero. "Pomocí DB Power Studia pro SQL Server získají sadu nástrojů podnikové třídy, která jim za cenu zhruba jednoho databázového nástroje podstatně zjednoduší život."

Dostupnost a ceny

DB PowerStudio for SQL Server je okamžitě k dispozici. Vydání Developer Edition stojí 23600,- Kč a vydání DBA Edition pak 47300,- Kč bez DPH. Cena již obsahuje jeden rok údržby a technické podpory. Tyto ceny představují úsporu více než 70 % ve srovnání s cenami jednotlivých nástrojů v sadě.

Zároveň od 1.2. do 31.3. 2011 platí mimořádná nabídka, v jejímž rámci mohou zákazníci nakupující Delphi, C++Builder nebo RAD Studio XE Enterprise získat DB Power Studio for SQL Server, edici Developer za 20400,- Kč.

Další články k tématům - DBA - DBArtisan - Developer - Embarcadero - PowerStudio - RAD - SQL - SSMS - ToolCloud - Scott Walz

Článek Borland, s.r.o. ze dne 2. února 2011 - středa

Další články od Borland, s.r.o.