logo Borland, s.r.o.

Platforma AppWave zlepšuje pohodlí uživatelů PC software od všech dodavatelů

Společnost Embarcadero oznámila všem nezávislým dodavatelům software (ISV) dostupnost obchodní platformy AppWave a aplikačního obchodu s programy pro PC. Apps se dají snadno vyhledat a jsou na vyžádání okamžitě dostupné - uživatelům se dodávají streamingem.

Zpřístupnění aplikací prostřednictvím sítě zlepšuje využívání software a přispívá k růstu obratu. AppWave pro ISVs staví na úspěšných základech; tuto platformu zatím úspěšně využívají podnikoví zákazníci společnosti Embarcadero a jejich koncoví uživatelé. Dodavatelům software přináší AppWave revoluční změny dosavadních způsobů, jakými je software propagován, prodáván, doručován, sledován a udržován či aktualizován. Napomáhá tak zvyšování obratu a spokojenosti zákazníků.

"Na trhu s programy pro PC dochází k dynamickým změnám", říká pan Dana Gardner, prezident a hlavní analytik společnosti Interarbor Solutions. SaaS (software jako služba) a postupná změna IT na spotřební zboží mění způsoby, jakými je software získáván a používán. Dodavatelé jako Salesforce či Google mají své počátky v cloudu, Microsoft poskytuje licence svého Office metodou streamingu z cloudu.

Dokonce i podnikové informační technologie přecházejí na model dodávky služeb. Koncoví uživatelé nyní očekávají obdobnou pružnost, jakou znají z mobilních aplikací, na svých stolních počítačích. Dodavatelé software se proto musí rychle poohlížet po způsobech, jak zvládnout takové požadavky a očekávání uživatelů.

"Sami jsme dodavatelem software. Proto jsme v AppWave pro naše podnikové zákazníky vyvinuli unikátní formu dodávání aplikací a zvýšili pohodlí jejich uživatelů. Tak mohli naši zákazníci na vyžádání snadno prozkoumat a použít celý náš katalog software", říká pan Wayne Williams, ředitel společnosti Embarcadero Technologies. "Přínosem byl růst obratu a spokojenější zákazníci; tak jsme přesvědčeni, že ostatní dodavatelé software mohou být podobně úspěšní, využijí-li AppWave for ISVs."

Přínosy AppWave pro dodavatele software:

Přínosy AppWave pro podnikové zákazníky a koncové uživatele:

Co říkají zákazníci a dodavatelé aplikací

"Jako poskytovatelé nástrojů pro vývojáře aplikací a databázové profesionály jsme zjistili, že AppWave odstraňuje překážky kladené do cesty snadnému šíření a používání software", říká pan Alan Lovett, viceprezident pro prodej u společnosti Embarcadero. "Podstatně vylepšené vlastnosti zvyšují pohodlí uživatelů při vyhledávání a spouštění aplikací. Zákazníci využívají více software a častěji, a to zjednodušuje práci mého týmu, přispívá k růstu prodejů a zvyšuje obrat."

"AppWave je velkým krokem vpřed", říká pan Doug MacDiarmid, specialista pro podporu aplikací u společnosti Synarc, celosvětově vedoucím dodavatelem zdravotnických zobrazovacích služeb pro farmaceutiku, biotechnologii a průmysl zdravotnických přístrojů. "AppWave pomáhá našim zaměstnancům zvyšovat produktivitu tím, že mají vedoucí nástroje pro práci s databázemi a nástroje pro správu okamžitě po ruce. Dnes máme jediné rozhraní pro všechny databázové nástroje, které se u nás používají, a správa licencí je daleko účinnější. Našim vývojářským týmům se též snáze poskytuje podpora, a to zlepšuje produktivitu a zásadním způsobem zkracuje vývojové cykly."

Článek Borland, s.r.o. ze dne 22. srpna 2012 - středa

Další články od Borland, s.r.o.