logo ESET software spol. s r. o.

Dvojklik.cz - online magazín ESETu

Dvojklik.cz přináší širokému okruhu čtenářů aktuální informace ze světa bezpečnosti a informačních technologií a nabízí jedinečnou možnost nahlédnout do dění v jedné z nejúspěšnějších společností v oboru.

Podvodů, které zneužívají koronavirus, neubývá. Zachytili jsme další. Nenechte se napálit.
Řada firem se kvůli karanténě rozhodla pro rozsáhlejší nasazení práce z domova. Přečtěte si, jak chránit zařízení během home office.
Podle našich dat ohrožuje české telefony s operačním systémem Android nejvíce reklamní malware. Útočníci tak vydělávají na úkor pohodlí uživatelů.
Podvodníci na internetu zneužívají situaci okolo koronaviru. Varujeme před falešnými e-shopy, kterým jde o vaše osobní údaje.
Minulé měsíce patřil malware Spy.Agent.AES mezi nejčastější hrozby v Česku. Od nového roku jej ale zachytáváme méně.
Facebook vylepšuje rodičovskou kontrolu u své komunikační aplikace pro děti. Rodiče mají nově přístup k chatu, kontaktům nebo sdíleným obrázkům.
Slunečné dny se blíží a s ními i spousta možností navštívit hudební festivaly s vašimi oblíbenými interprety.
Dokument V síti vyděsil české rodiče, a to ještě ani neměl premiéru. Jak mluvit s dětmi o citlivých tématech, aby se do sítě nemohly chytit?
„Sedmičky“ s námi byly více než deset let (na trh byly uvedeny 22. října 2009) a patřily mezi nejoblíbenější operační systém v historii.
Díky tomuto novému nástroji máte možnost zjistit, jaké firmy nebo organizace sdílejí vaše data s Facebookem.
Nabídka zaměstnání ESET software spol. s r. o.