logo ESET software spol. s r. o.

IT práce ve společnosti ESET software spol. s r. o.

Obchodní zástupce pro služby IT bezpečnosti

Co u nás obchodní zástupce dělá? Podniká kroky a obchodní aktivity k získávání zákazníků pro služby bezpečnosti informačních systémů jako penetrační testy, audity a služby kybernetické bezpečnosti. Po identifikování klientových potřeb zodpovídá za přípravu nabídky a vytvoření smluvního vztahu. Následně monitoruje spokojenost svého klienta a stará se o jeho další požadavky, vystupuje jako poradce.

Software vývojář - Cloud Native

Jsme tým, který vyvíjí ESET Security Management Center podle moderní architektury orientované na mikroslužby. Pracujeme s nejmodernější IT technologiemi (C++ 17, Golang, Python, Docker, Kubernetes, Azure Cloud) - neměj obavy, pokud nemáš se vším zkušenosti, důležitá je hlavně schopnost se učit. Pracujeme v uvolněné a přátelské atmosféře, kde každý může rychle převzít zodpovědnost. Náš nový kolega by měl být vývojář schopný pracovat na multiplatformních projektech a učit se novým technologiím a programovacím jazykům.

Agilní tester (Python, Cloud)

Co od tebe potřebujeme - schopnost pracovat s virtualizačními technologiemi (VMWare, VirtualBOx atd.) + obecnou znalost operačních systémů Windows, Linux, Android a iOS + praktickou znalost programovacího jazyka Python3 + základní znalost Bash skriptování na Linuxu + praktickou zkušenost s agilním vývojem + týmového ducha.

System Engineer

ESET software spol. s r. o. - Jablonec nad Nisou
Jako System Engineer budeš patřit do týmu, který má především na starosti monitoring, správu a implementaci našich cloudových systémů a služeb. Pro Tvoji představu jsou to například tyto backendové části služeb - Antispam, AVCloud, Parental Control, ESET Secure Authentication, ESET Cloud Administrator a ESET Dynamic Threat Defense.

Manažer přímého prodeje

Manažer přímého prodeje je odpovědná/ý za business development aktivity, account management u stávajících zákazníků (řádově 200+ organizací), akviziční činnost v oblasti SMB a Enterprise firem, definování a naplňování strategie přímého prodejního kanálu v segmentu B2B. Jeho klíčovým úkolem je pravidelné zvyšování obratu společnosti. Mezi hlavní činnosti patří vyhledávání nových obchodních příležitostí u nových i stávajících zákazníků, péče o stávající zákazníky, analýza výkonnosti jednotlivých akcí na podporu prodeje, vedení obchodních případů a následný reporting. Aktivně se podílí na akcích na podporu prodeje. Řídí tým pracovníků zodpovědných za rozvoj svěřené části prodejního kanálu, koordinuje aktivity s ostatními složkami společnosti. Jsou na něj kladeny vysoké nároky v oblasti řízení lidí, komunikace, obchodních dovedností a schopnosti analyzovat danou situaci a navrhnout řešení.

Windows/Linux Vývojář instalačních balíčků (C++, WiX, Bash)

Hledáme vývojáře C++ se znalostmi operačních systémů Windows a Linux, který nám pomůže vyvinout a udržovat instalační balíčky pro naše softwarová řešení pro správu zabezpečení.