logo GFI Software

GFI OneConnect pro bezpečnost podnikové elektronické pošty

GFI Software představuje GFI OneConnect Beta - beta verzi nejnovější cloudové platformy pro zajištění bezpečnosti a kontinuity podnikové elektronické pošty, která chrání podnikovou infrastrukturu před spamy, viry, malwarovými hrozbami a výpadky e-mailového provozu.

Nové řešení odfiltruje spamy a eliminuje virové hrozby přicházející prostřednictvím e-mailové komunikace s využitím dvou antivirových jader a pokročilých mechanismů pro detekci spamů. Navíc v případě výpadku on-premise řešení Exchange Server dokáže GFI OneConnect převzít funkci doručování a odesílání e-mailů do doby odstranění závady, aniž by došlo ke ztrátě důležitých e-mailů či jakémukoliv přerušení provozu.

Tato kombinace zajištění e-mailové bezpečnosti, obchodní kontinuity a disaster recovery poskytne podnikům a IT administrátorům v oblasti ochrany elektronické pošty významné přínosy.

"Zajištění bezpečného a nepřerušovaného e-mailového provozu patří mezi nejvyšší priority podnikových IT oddělení. Abychom toho dosáhli, využili jsme svého know-how a zkušeností získaných jak v oblasti vývoje on-premise tak cloudových produktů a vytvořili jsme hybridní řešení, které umožňuje zajistit vysokou dostupnost e-mailových služeb,“ říká Joe Kern, ředitel produktové integrace v GFI Software.

Verze GFI OneConnect Beta je dostupná již nyní, finální verze řešení přijde na trh počátkem roku 2017 včetně produktových detailů a ceníku. Do budoucna je v plánu také rozšíření platformy GFI OneConnect o další e-mailové služby včetně například archivace podnikové elektronické pošty.

Článek GFI Software ze dne 22. listopadu 2016 - úterý

Další články GFI Software

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux