logo HTC Corporation

HTC Touch Pro spojuje práci na cestách s mobilní zábavou

Společnost HTC, vedoucí světový výrobce smartphonů a PDA zařízení s operačním systémem Microsoft Windows Mobile, představuje svůj moderní manažerský telefon další generace, HTC Touch Pro. Přináší nový, efektivnější přístup k práci na cestách. HTC Touch Pro vychází ze stylu a funkcí oceňovaného telefonu HTC Touch Diamond a představuje různá vylepšení pro rychlejší a snadnější práci.

"HTC Touch Pro a Touch Diamond tvoří další generaci přístrojů rodiny HTC touch a jsou příslibem jednoduchého ovládání internetu jednou rukou a jediným dotykem," říká Peter Chou, prezident a CEO, HTC Corp. "HTC Touch Pro je nejen pro zákazníky, kteří kladou důraz na jednoduché ovládání, chtějí si vychutnat požitek z TouchFLO 3D a touží po stylu telefonu Touch Diamond, ale také potřebují výkonný manažerský telefon pro maximální pohodlí při práci. HTC toto spojení umožňuje."

HTC Touch Diamond Další rozměr dotyku – jedna ruka, jeden dotyk

HTC udělalo velký pokrok ve vylepšeních dotykové obrazovky s novým dotykovým 3D rozhraním nazvaným TouchFLO 3D. TouchFLO 3D poskytuje snadný přístup k běžným funkcím jako jsou textové zprávy, schůzky v kalendáři nebo volání pomocí jediného dotyku.

TouchFLO 3D ovšem sahá ještě hlouběji, a tak se intuitivním pohybem prstu dostanete i k hudbě, fotkám, kontaktům a můžete surfovat po internetu. Inovativní ovládání citlivé na dotyk umožňuje snadnější interakci s telefonem.

Větší efektivita a více zábavy s mobilním internetem

S uvedením Touch Diamond a Touch Pro přináší HTC zcela nové zážitky z mobilního internetu, který využívá rychlost širokopásmového HSDPA 7,2 Mbps a bezdrátového připojení HSUPA.

Vylepšení se dočkal i webový prohlížeč, který umožňuje jednoduché prohlížení a snadnou navigaci po webových stránkách. Ty jsou zobrazeny bez omezení a ve stejné kvalitě jako při prohlížení na osobních počítačích. Uživatelé mohou rovněž využít funkce přiblížení a posunu webových stránek pomocí jedné ruky.

Vzhled stránky se přitom automaticky přizpůsobí zobrazovanému obsahu. Otočením přístroje do strany se automaticky otočí i webová stránka z vertikálního na horizontální zobrazení.

Touch Pro obsahuje také aplikaci vyvinutou HTC pro sledování videí na YouTube a Google Maps pro mobilní zařízení pro snadnou orientaci na cestách.

Dokonalý výkon s jedinečným stylem

Stejně jako Touch Diamond je Touch Pro stvořen pro optimální držení v ruce a spojuje elegantní citlivý dotykový displej s precizní výsuvnou klávesnicí z dílny HTC. Nová pětiřadá QWERTY klávesnice je přizpůsobena náročnějším úkolům a přináší rychlejší a jednodušší psaní e-mailů nebo práci s dokumenty Microsoft Office. Vestavěný TV výstup umožňuje uživateli předvádět perfektní prezentace v PowerPointu přímo z Touch Pro.

Ve znamení inovací

Touch Pro představuje jedinečnou kombinaci vzhledu a funkčnosti. 2,8” displej poskytuje kvalitu blížící se tisku, čímž zpříjemňuje prohlížení internetu i fotografií. Zabudovaný fotoaparát s automaticky se zaostřující optickou čočkou zaručuje čistotu a vysokou kvalitu fotografií. Pokročilá bezdrátová technologie a senzor polohy displeje jsou jen několika novinkami, které dělají z používání telefonu Touch Pro jedinečný zážitek.

Dostupnost

HTC Touch Pro bude v Evropě dostupný na konci léta.

Základní specifikace :

HTC představuje nové příslušenství

Společnost HTC dnes také představila řadu příslušenství, které bude k dispozici pro Touch Diamond a Touch Pro. Balíček příslušenství obsahuje elegantní stolní kolébku a cestovní nabíječku a také přídavnou baterii a štíhlé pouzdro pro Touch Diamond.

Článek HTC Corporation ze dne 5. června 2008 - čtvrtek

Další články od HTC Corporation