logo HTC Corporation

Nový HTC Touch Cruise s HTC Footprints

HTC Corporation představuje svůj nejnovější telefon se zabudovanou navigací. Nový HTC Touch Cruise, vylepšená verze oblíbeného HTC GPS zařízení stejného jména z roku 2008, se pyšní kompaktnějším tělem a spoustou nových funkcí.

Nový HTC Touch Cruise nabízí více zážitků a možností v jediném výkonném přístroji. Vylepšení se dočkala i navigace, takže uživatelé mohou určit přesnou polohu, i když jsou uvnitř budovy, což je tradiční problém standardních GPS telefonů.

Představení HTC Footprints

Nový HTC Touch Cruise je první mobilní telefon, který nabízí HTC Footprints, aplikaci umožňující kdykoli zaznamenat jedinečné momenty zachycením na digitální snímek. Jakmile je fotografie pořízena, Footprints umožní připsat poznámky nebo doplnit audio komentář k oblíbené restauraci nebo speciálnímu místu a mezitím určí geografickou polohu. Kromě přiřazení GPS souřadnic ke každé pohlednici umožňuje Footprints také automaticky pojmenovat fotografie názvem oblasti, kde byla pořízena.

S HTC Touch Cruise mohou uživatelé pouhými několika dotyky sledovat, kudy přesně vedly jejich kroky. Na rozdíl od jiných zařízení s funkcí geo-tagging pracuje HTC Footprints efektivně venku i doma, nabízí přesnější záznam lokací pro další zpracování a navigaci.

"Podobně jako jsme kdysi sledovali, jak GPS technologie mění způsoby dopravy, sledujeme nyní, jak aplikace pro určení polohy, jakou je HTC Footprints, mění způsoby, jak uchovávat naše vzpomínky," říká Peter Chou, prezident a CEO, HTC Corporation.

Kolébka HTC Touch Cruise do auta

HTC Touch Cruise slouží také jako pokročilý navigační systém do aut. Při umístění do kolébky automaticky změní HTC Touch Cruise svůj interface do snadno použitelného dotykového rozhraní, které poskytuje přesné informace o cestě.

HTC Touch Cruise okouzluje svým designem s 2,8” QVGA displejem a zároveň demonstruje závazek HTC přinášet inovace, které zákazníkům poskytují produkty, z nichž si každý vybere ten optimální pro své potřeby. Díky technologii HTC TouchFLO poskytuje HTC Touch Cruise pouhým dotykem prstu přístup k telefonování, kontaktům, e-mailům, zprávám, kalendáři a GPS aplikacím. To vše dělá z novinky všestranné zařízení.

Nový HTC Touch Cruise bude k dispozici na světových trzích na jaře roku 2009.

Další články k tématům - Cruise - Footprints - GPS - HTC - Touch - Peter Chou

Článek HTC Corporation ze dne 23. ledna 2009 - pátek

Další články od HTC Corporation