logo

HTC představuje vylepšený HTC Advantage

HTC - vedoucí světový výrobce smartphonů a PDA zařízení s operačním systémem Microsoft Windows Mobile, na World Mobile Congress v Barceloně představil novou verzi mobilního počítače HTC Advantage, který je vybaven nejnovějším softwarem, rozšířenou kapacitou paměti a vylepšenou klávesnicí.

HTC Advantage je ideálním společníkem pro byznysmeny na cestách, kteří potřebují výkonné a vysoce mobilní zařízení, které jim umožní permanentní spojení se světem.

"Před rokem jsme díky prvnímu HTC Advantage stanovili nové hranice v chápání mobilních počítačů a nyní přinášíme celou řadu dalších vylepšení se zaměřením hlavně na dotykový displej a klávesnici," řekl Peter Chou, prezident a CEO společnosti HTC. "Naším záměrem s HTC Advantage je poskytnout malý přenosný počítač, který nahradí notebooky na kratších obchodních cestách či při cestě do práce."

HTC Advantage byl od počátku vyvíjen tak, aby nabídl extrémní mobilitu a přitom vysoký výkon, široké spektrum funkcí a inovativní design. Zařízení využívá nejnovější verzi operačního systému Windows Mobile a disponuje nastavitelným HTC Home rozhraním, které umožňuje přístup do emailů, textových zpráv, nepřijatých hovorů, kalendáře a kontaktů jediným dotykem. Rovněž nabízí pohled na aktuální předpověď počasí pro několik stovek světových měst.

HTC Advantage disponuje softwarem HTC TouchFLO, který přináší nový rozměr ovládání prohlížeče webových stránek, dokumentů, zpráv a kontaktů pomocí dotyku prstem. HTC Advantage rovněž obsahuje prohlížeč Opera Mobile 9 a aplikaci Google Maps pro mobilní telefony. K bohaté softwarové výbavě HTC Advantage navíc přidává nový hardware jako: 16GB paměti, vylepšenou klávesnici s dotykovou odezvou a zdokonalenou verzi VueFLO využívající technologii G-sensor, která rozpoznává prostorovou orientaci displeje pro optimální práci uživatele.

Nově zabudovaný video výstup umožňuje uživatelům HTC Advantage kdekoli svobodně prezentovat. Uživatelé mohou promítat prezentace přímo skrze projektor nebo televizi. 5-ti palcová barevná VGA dotyková obrazovka a vylepšená magnetická QWERTY klávesnice jsou ideální nejen pro editaci dokumentů Microsoft Office, ale také pro maximální využití volného času. Uživatelé mohou přehrávat video, procházet web, posílat emaily pomocí Outlook, synchronizovat své kontakty, úkoly a kalendář nebo kdekoli poznat výhody navigace díky zabudovanému GPS modulu a aplikaci TomTom NAVIGATOR 6.

Kompletní nabídka připojení HTC Advantage obsahuje široké spektrum bezdrátových modulů jako jsou třípásmové HSPDA, Wi-Fi a stereo Bluetooth 2.0.

Článek ze dne 27. března 2008 - čtvrtek

Další články od HTC Corporation