logo

HTC rozšiřuje portfolio mobilních telefonů o Smartphone S740

HTC Corp, světový lídr v mobilních inovacích a designu, uvádí na trh telefon HTC S740 - štíhlý, kompaktní a stylový smartphone, který poskytuje perfektní kombinaci klasického 12-ti tlačítkového designu se snadno rozpoznatelnou výsuvnou HTC QWERTY klávesnicí pro optimální práci se zprávami. HTC S740 bude k dispozici v evropských zemích od září 2008.

"Poptávka po vysoce výkonných a chytrých mobilech přetrvává a nyní se ještě na globální úrovni zvyšuje. Dobrá pozice značky HTC na trhu umožňuje identifikovat rozličné potřeby různých zákazníků," dodává Florian Seiche, vicepresident HTC Europe. "HTC S740 spojuje vysoký výkon s výsuvnou klávesnicí v kompaktním stylovém těle. Je zřejmé, že jeden přístroj nedokáže uspokojit všechny potřeby, a proto S740 hraje důležitou roli v rozšiřující se nabídce našich produktů."

S740 poskytuje nejflexibilnější a nejefektivnější práci se zprávami na trhu. Do těla jsou zakomponovány dvě klávesnice: 12-i tlačítková (ideální pro velmi rychlé psaní jednou rukou) a výsuvná QWERTY klávesnice (optimální pro ty, kteří dávají přednost psaní oběma rukama). Oba vstupy zaručují účinné a přesné psaní, stejně jako podporu pro POP3, IMAP a Exchange emaily. Instant messaging (IM) a SMS mohou být přístupné také prostřednictvím dobře známé 12-tlačítkové klávesnice umístěné na přední straně telefonu.

HTC S740 umožňuje nejrychlejší mobilní širokopásmové připojení s maximální rychlostí stahování 7,2 Mbps, tedy až osmnáctkrát rychleji než s 3G. Díky tomu mohou uživatelé lépe využívat mobilní internet k nejrůznějším účelům, včetně prohlížení oblíbených stránek, používání Google Maps pro vyhledání oblíbené restaurace a sledování posledních novinek, videí a integrované RSS čtečky.

S740 navazuje na unikátní design hitu od HTC, HTC Touch Diamond. Tento štíhlý chytrý telefon nabízí matnou "diamantovou" zadní stranu, 2,4“ QVGA displej a výsuvnou QWERTY klávesnici.

Článek ze dne 27. srpna 2008 - středa

Další články od HTC Corporation