logo

HTC Touch Diamond

Jestli letos toužíte po opravdu speciálním vánočním dárku pro toho, kdo je Vám nejdražší, darujte nový HTC Touch HD nebo HTC Touch Diamond - žhavé novinky od HTC, ve kterých se snoubí stylový design s nejmodernější technologií.

Klenot pro ženy i muže, se kterým se rádi pochlubí přátelům. Jen si to představte - ona bude milovat čisté linie zadní strany telefonu. Jeho okázalý a jedinečný vzhled se bude skvěle hodit k luxusním lodičkám, zatímco on si oblíbí nové dotykové 3D rozhraní. Mezitím, co si ona zkouší v butiku šaty, on poslouchá muziku nebo surfuje po internetu a fotí si její modely. S kvalitním fotoaparátem není težké poznat, co jí sluší nejlépe.

Oliver Sweeney, světový návrhář pánské obuvy a mnohaletý zákazník HTC, nedávno poznamenal : "Hrantý design Diamandu je fantastický. Opravdu nevšední na pohled i na dotyk, což se mi velmi líbí. Nejlepší je, že kromě skvělých funkcí vypadá i nádherně - konečně telefon, který je nejen technicky dokonalý, ale i krásný na pohled."

Cena

Koncová cena HTC Touch HD je 15 999 Kč včetně DPH a HTC Touch Diamond koupíte za 12 499 Kč.

Další články k tématům - WiFi - VGA - TouchFLO - Touch - novinky - HTC - HSDPA - HD - fotoaparát - displej - Diamond - design

Článek ze dne 11. listopadu 2008 - úterý

Další články od HTC Corporation