logo

HTC Touch Diamond zvolen Evropským smartphonem

HTC Touch Diamond, vlajková loď společnosti HTC Corporation, byl oceněn členy EISA (European Imaging and Sound Association) jako "Evropský smartphone 2008 - 2009".

EISA je unikátní asociace tvořená nejvlivnějšími redakcemi napříč Evropou se zaměřením na životní styl a techniku; skládá se ze 49 členů publikací 18. evropských zemí. Touch Diamond sklidil uznání členů EISA a zvítězil nad konkurencí díky kombinaci inovativního designu a působivých funkcí.

Florian Seiche, viceprezident HTC Europe, dodává : "Je nám potěšením převzít od EISA tuto poctu. HTC dál pluje na vlně inovací a Touch Diamond pokračuje v rozšiřování nabídky mobilních technologií. Spojil pokročilé funkce a vysoký výkon do tenkého a kompaktního těla."

Inovace smartphonu Touch Diamond nastavily nový standard v propojení pokročilých mobilních funkcí do malého atraktivního designu. HTC Touch Diamond se zaměřil na technicky vynalézavé uživatele, kteří požadují výkon chytrého telefonu bez estetických kompromisů, což jim většina ostatních telefonů nabídnout nemůže.

Článek ze dne 18. srpna 2008 - pondělí

Další články od HTC Corporation