logo

HTC Touch Pro spojuje práci na cestách s mobilní zábavou

Společnost HTC, vedoucí světový výrobce smartphonů a PDA zařízení s operačním systémem Microsoft Windows Mobile, představuje svůj moderní manažerský telefon další generace, HTC Touch Pro. Přináší nový, efektivnější přístup k práci na cestách. HTC Touch Pro vychází ze stylu a funkcí oceňovaného telefonu HTC Touch Diamond a představuje různá vylepšení pro rychlejší a snadnější práci.

"HTC Touch Pro a Touch Diamond tvoří další generaci přístrojů rodiny HTC touch a jsou příslibem jednoduchého ovládání internetu jednou rukou a jediným dotykem," říká Peter Chou, prezident a CEO, HTC Corp. "HTC Touch Pro je nejen pro zákazníky, kteří kladou důraz na jednoduché ovládání, chtějí si vychutnat požitek z TouchFLO 3D a touží po stylu telefonu Touch Diamond, ale také potřebují výkonný manažerský telefon pro maximální pohodlí při práci. HTC toto spojení umožňuje."

Dokonalý výkon s jedinečným stylem

Stejně jako Touch Diamond je Touch Pro stvořen pro optimální držení v ruce a spojuje elegantní citlivý dotykový displej s precizní výsuvnou klávesnicí z dílny HTC. Nová pětiřadá QWERTY klávesnice je přizpůsobena náročnějším úkolům a přináší rychlejší a jednodušší psaní e-mailů nebo práci s dokumenty Microsoft Office. Vestavěný TV výstup umožňuje uživateli předvádět perfektní prezentace v PowerPointu přímo z Touch Pro.

Ve znamení inovací

Touch Pro představuje jedinečnou kombinaci vzhledu a funkčnosti. 2,8" displej poskytuje kvalitu blížící se tisku, čímž zpříjemňuje prohlížení internetu i fotografií. Zabudovaný fotoaparát s automaticky se zaostřující optickou čočkou zaručuje čistotu a vysokou kvalitu fotografií. Pokročilá bezdrátová technologie a senzor polohy displeje jsou jen několika novinkami, které dělají z používání telefonu Touch Pro jedinečný zážitek.

Dostupnost

HTC Touch Pro bude v Evropě dostupný na konci léta.

Základní specifikace :

HTC představuje nové příslušenství

Společnost HTC dnes také představila řadu příslušenství, které bude k dispozici pro Touch Diamond a Touch Pro. Balíček příslušenství obsahuje elegantní stolní kolébku a cestovní nabíječku a také přídavnou baterii a štíhlé pouzdro pro Touch Diamond.

Článek ze dne 5. června 2008 - čtvrtek

Další články od HTC Corporation