logo

Začíná nový věk mobilních telefonů HTC Touch Diamond

Společnost HTC, vedoucí světový výrobce smartphonů a PDA zařízení s operačním systémem Microsoft Windows Mobile, představuje svůj nový vlajkový produkt - HTC Touch Diamond.

Hlavními rysy telefonu jsou kompaktnost, nezaměnitelný vzhled, konektivita a nové 3D dotykové rozhraní nazvané TouchFLO 3D. Výsledkem je nekompromisní mobilní telefon, který určuje nové měřítko pro chytrá mobilní zařízení.

"Dnes začínáme novou éru v evoluci mobilních telefonů, éru, kde je spojena krása a rozměry s inovací v širokopásmovém přenosu," říká Peter Chou, prezident a CEO, HTC Corp. "Díky HTC Touch Diamond je nyní prohlížení internetu a používání webových aplikací stejně snadné a praktické jako obyčejné volání."

Nový rozměr dotyku

HTC vylepšuje systém dotykového ovládání a přidává další rozměr. Nové 3D dotykové grafické rozhraní nese pojmenování TouchFLO 3D. To přináší animovaný přístup ke kontaktům, zprávám, e-mailu, fotografiím, hudbě, počasí a dalším funkcím. HTC představuje inovativní dotykové ovládání, které umožňuje pokročilou interakci s telefonem.

Více mobilní internetové zábavy

HTC přináší prostřednictvím HTC Touch Diamond zcela nové zážitky z mobilního internetu, který využívá rychlost širokopásmového HSDPA 7,2 Mbps a bezdrátového připojení HSUPA. Zároveň se vylepšení dočkal i webový prohlížeč, který umožňuje snadný pohyb po internetu. Jeho součástí jsou i funkce přiblížení a posunu stránek pohybem jedné ruky a automatická optimalizace vzhledu stránky. Poloze přístroje se přizpůsobuje i vzhled webové stránky z vertikálního na horizontální zobrazení.

Touch Diamond obsahuje také nově vyvinutou aplikaci pro sledování uživatelských videí na YouTube a Google Maps pro mobilní zařízení pro snadný pohyb na cestách.

Vzrušující styl a rozměry

Touch Diamond je vytvořen s precizností pro pohodlné použití bez kompromisů. Kombinací unikátních geometrických prvků a kovového designu Touch Diamond odpovídá přísným nárokům uživatelů na individuální styl.

Ve znamení inovací

Touch Diamond přináší komplexní spojení novinek a funkcí, a tím určuje budoucí standard v integraci mobilních inovací do kompaktního těla. 2,8" displej poskytuje kvalitu blížící se tisku, čímž umožňuje příjemné prohlížení internetu i fotografií. Zabudovaný fotoaparát obsahuje optickou, automaticky se zaostřující čočku, která zaručuje vysokou kvalitu fotek. Pokročilá bezdrátová technologie a senzor polohy displeje jsou jen jedněmi z novinek, díky kterým Touch Diamond vyniká.

Dostupnost

HTC Touch Diamond bude dostupný prostřednictvím sítě nezávislých prodejců i díky nabídce mobilních operátorů.

Základní specifikace :

Článek ze dne 7. května 2008 - středa

Další články od HTC Corporation