logo KASPERSKY LAB CZECH REPUBLIC
Denis Barinov

Denis Barinov

Vedoucí Kaspersky Academy

LinkedIn

[Dis]connected je hra s bohatým příběhem o rozhodování a problémech moderního světa. Měli bychom pro svůj prospěch využívat nejnovější technologie, i když přinášejí další bezpečnostní rizika? Nebo bychom se jich měli v zájmu bezpečnosti vzdát a stát se míň efektivními v práci? Pohodlí versus bezpečnost - je možné mezi nimi najít rovnováhu?

Taková rozhodování pomohou hráčům osvojit si, jak používat technologie bezpečným způsobem, ale také lépe pochopit, jak je kybernetická bezpečnost provázána s jejich každodenní rutinou a jak vlastně ovlivňuje jejich životy.

Stáž SafeBoard poskytuje znalosti a dovednosti, které se nedají naučit pouze z knih. Stážisté se učí jednak přímo při práci, jednak prostřednictvím stálé zpětné vazby od svého mentora. Navíc se mohou účastnit přednášek a workshopů se světovými špičkami v oboru.

Stáž ve společnosti Kaspersky je příležitostí, jak nastartovat svoji kariéru ve vzrušujícím světě kybernetické bezpečnosti díky práci pro největší soukromou globální společnost v oblasti kyberbezpečnosti, a to ještě před ukončením studia.