logo

Nejlepší tiskový inzerát Evropy má Software602

Společnost Software602 a grafická podoba její kampaně "Doladíme vaše podnikání", za kterou stojí autorsky agentura Saatchi & Saatchi Praha, byla oceněna na 13. ročníku mezinárodní soutěže AdPRINT Festival a získala první cenu v kategorii Print.

Jan Petr, výkonný ředitel Software602, uvedl: "Agentura Saatchi & Saatchi se dokázala vypořádat s extrémně obtížným zadáním. Nenabízíme totiž krabicové produkty ani informační systém tradičního typu. Pomáháme firmám vystavět kolem informačních systémů ekosféru řízeného oběhu formulářových miniaplikací. Takové uspořádání umožňuje - mimo jiné - měnit procesy bez zásahů do informačních systémů a snadno provádět optimalizace, kdykoliv je to užitečné."

"Zdálo se, že vyjádřit něco takového vizuálně je zcela nemožné, Saatchi & Saatchi ale přišli s metaforou pianina, které je postupně dolaďováno k dokonalosti. Výsledkem je kampaň, která je dobře srozumitelná a setkává se s pozitivní reakcí našich zákazníků", dodal předseda představenstva Jan Petr.

Tomáš Průša, Managing Director Saatchi & Saatchi Praha říká: "Máme rádi výzvy a kampaň společnosti Software602 pro nás takovou výzvou byla. Print vždy patřil k těm nejtěžším a nejnáročnějším částem reklamní práce. Nebylo jednoduché najít správnou myšlenku pro grafické ztvárnění složitého popisu služeb a produktů, které Software602 nabízí. Jsem opravdu rád, že se nám to podařilo a tato cena je toho důkazem."

Je to po dlouhé době jednou z mála českých ICT firem ze sektoru služeb, která takové významné ocenění své reklamní kampaně získala.

Další články k tématům - bezpapiru - ICT - ocenění - soutěž - Jan Petr - Tomáš Průša

Článek ze dne 22. června 2012 - pátek

Další články od Software602 a.s.