logo

Silniční daň online

Inteligentní formulář silniční daně od Software602 je k dispozici zdarma na portálu Bezpapiru.cz a umožňuje velmi snadné vyplnění a elektronické odeslání přiznání k silniční dani.

Formulář provede uživatele vyplněním a odešle data elektronicky prostřednictvím datové schránky, takže potřebnou administrativu je možné vyřídit za několik minut. Navíc má živnostník nebo firma jistotu, že v odeslaném přiznání nic nechybí, nedošlo k chybě ve výpočtu apod.

Daňové přiznání k dani silniční musí vyplnit každá firma i živnostník, který používá automobil k podnikání. Kromě silniční daně Software602 poskytuje bezplatně i jiné inteligentní formuláře pro řešení různých životních situací.

Jedná se o tyto aplikace :

Společný formulář pro přiznání daně z příjmu a výkaz sociálního a zdravotního pojištění. Formulář pro přiznání za rok 2010 bude publikován během února 2011.

Řadu dalších formulářů vystavují na svých internetových stránkách také jednotlivé úřady. K vyplnění všech těchto formulář slouží aplikace Software602 Form Filler, která je zdarma 602.cz.

"Naší ambicí je naučit Českou republiku vytvářet a používat elektronické originály místo ručně podepsaných listin všude, kde je to vhodné, nebo k tomu alespoň významně přispět. Máme za to, že je to závazek, který vyplývá z postavení leadera v oblasti technologií pro důvěryhodné elektronické dokumenty," prohlásil člen představenstva Software602 Pavel Nemrava. "Proto jsme zavedli službu Secustamp.com, poskytujeme bezplatné formuláře, organizujeme semináře "Zkuste to bez papíru", a podnikáme další kroky, které každému umožní vyzkoušet si, že ve správných případech je to elektronicky nejen rychlejší, ale i pohodlnější a jednodušší."

Další články k tématům - bezplatně - Bezpapiru - Form Filler - formuláře - ISDOC - Secustamp - zdarma - Pavel Nemrava

Článek ze dne 15. února 2011 - úterý

Další články od Software602 a.s.