logo GFI Software

Věrnostní program GFI Prime posiluje úroveň ochrany počítačových sítí

GFI Prime je nový věrnostní program umožňující dlouhodobým zákazníkům GFI získat zdarma další jeden produkt ze širokého portfolia GFI Software - volitelně GFI Archiver, GFI WebMonitor, GFI EndPointSecurity nebo GFI EventsManager.

"Každý den vznikají nová rizika napadení počítačových sítí, na která nejvíce doplácejí SMB firmy, jejichž nástroje často nepokrývají všechny cesty možných útoků. Program GFI Prime umožní našim zákazníkům se efektivněji ochránit proti nejrůznějším nebezpečím a našim partnerům upevnit vztahy s koncovými zákazníky prostřednictvím vyšší úrovně zákaznických služeb," říká Zdeněk Bínek, zodpovědný za prodej řešení GFI Software v České republice a na Slovensku.

Globální program se vztahuje také na všechny české a slovenské zákazníky, kteří využívají svůj GFI produkt více než jeden rok (tj. na základě pravidelné roční obnovy), a na nové zákazníky, kteří si zakoupí nový produkt na více než jeden rok. Tito zákazníci získají produkt zdarma dle svého výběru, včetně přístupu k jeho pravidelným aktualizacím, novým verzím a školicím materiálům.

Vedle toho GFI Software uvedla také GFI Upgrade Center, portál poskytující rychlejší a jednodušší způsob převedení produktů na aktuální verze. Portál pomůže zákazníkům vyřešit nejčastější výzvy spojené s upgradováním, když umožní zjistit veškeré informace o aktuálně využívaných GFI produktech a provede procesem upgradování na nejnovější verzi.

Článek GFI Software ze dne 16. září 2016 - pátek

Další články GFI Software

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů