logo

3Com má dalšího klíčového zákazníka

3Com Corporation oznamuje, že si vládní agentura sociálního zabezpečení Jihoafrické rebubliky (South African government’s Social Security Agency, SASSA) zvolila její síťové řešení značek H3C a 3Com, které podpoří rozsáhlý systém sociálního zabezpečení v celé zemi.

Agentura spravuje měsíční výplaty pro 13 milionů lidí v celkové výši 7 miliard dolarů ročně. Smlouva v hodnotě 12 milionů dolarů se týká implementace národní sítě pro 600 poboček po celé zemi, která potrvá po dobu následujících tří let.

Škálovatelná, robustní síť bude vybudována z H3C MSR multi-servisních růtrů a ethernetových přepínačů 3Com. IP telefonii mezi jednotlivými pobočkami zajistí 3Com VCX IP komunikační řešení. Nově vzniklá síť má podpořit celkem 15.000 uživatelů a dokončení její implementace se plánuje na konec roku 2011.

V souladu se závazky o poskytnutí zákaznických služeb zajistí 3Com SASSA po dobu tří let specializovaného síťového inženýra, který bude zodpovědný za hladký průběh implementace. Přímé propojení s místními a mezinárodními 3Com servisními zdroji umožní rychlé řešení problémů a poskytne přístup k nejnovějším technologiím.

Výkonný ředitel IT SASSA, Luvuyo Keyise, říká : "SASSA si vybrala 3Com jako svého dodavatele sítě, protože jsme přesvědčeni, že právě toto řešení je dostatečně robustní, aby uspokojilo naše individuální požadavky. Také jsme se chtěli spojit se společností, která má schopnost růst společně s námi. Věříme, že 3Com má to pravé know-how, produkty a odhodlání, které nám zajistí přidanou hodnotu. To nám dává jistotu, že nás 3Com řešení podpoří v naší strategii pro vybudování celonárodní sítě."

Derek Wiggill, Regional Sales Director 3Com pro Afriku, říká, že spolupráce s SASSA bude přehlídkou 3Com technologie, hodnoty a dovednosti : "V této hospodářské situaci, kdy vláda snížila daňové příjmy vynaložené na budování infrastruktury, je důležité, aby byli dodavatelé schopni zajistit co nejvyšší užitnou hodnotu řešení. Smlouva se SASSA jasně ilustruje obrat zákazníků k této přidané hodnotě."

"Implementovat síť, která přináší zásadní podporu pro znevýhodněné osoby, je pro vládu rozhodujícím krokem. Je zde totiž jen velmi malý prostor pro technologie, které nejsou odolné proti poškození při každodenním provozu v náročných oblastech, kde jsou infrastruktura a dovednosti pod neustálým tlakem. To je důvod, proč je naše řešení pro vzdálenou údržbu klíčové," dodává Wiggill.

Společnost 3Com oznámila celosvětovou dostupnost produktů H3C letos v květnu. Současně na trh uvedla nové produkty H3C, které jsou určeny velkým organizacím.

V Česku produkty H3C využívají například Česká televize a Telefónica O2 Czech Republic a řada dalších.

Další články k tématům - 3Com - H3C - implementace - IP - řešení - SASSA - sítě - Luvuyo Keyise - Derek Wiggill

Článek ze dne 29. října 2009 - čtvrtek

Další články od 3Com