logo

Síťové přepínače H3C S5800 od 3Com

3Com při celosvětovém představení svého portfolia produktů pro podnikové sítě H3C uvedla první řadu podnikových přepínačů "flexi-šasi". Produkt H3C® S5800 nabízí výjimečnou flexibilitu, kapacitu a rozmanitost portů. Jsou možné konfigurace od 192 10gigabitových portů na jedné straně až po 640 gigabitových ethernetových portů na straně druhé.

Podporuje vložení rozšiřujících modulů, které umožňují provoz dalších aplikací, například z oblasti bezpečnosti, bezdrátové komunikace a rozšířeného monitoringu. Přepínač S5800 je navržen tak, aby zvýšil spolehlivost sítě, snížil celkové náklady na vlastnictví (TCO) a umožnil provoz dalších aplikací. Firmy tak již nemusí dělat kompromisy ohledně výkonu a funkcí kvůli omezenému rozpočtu.

Přepínače S5800 vytváří novou kategorii podnikových přepínačů "flexi-šasi", které mohou pracovat jako modulární šasi stejně jako fixní stohovatelné přepínače. Díky jejich vysoké flexibilitě je mohou zákazníci nasadit do jakékoli vrstvy sítě – od periferie až po její centrum nebo datová centra.

Přepínače S5800 jsou navrženy s použitím nejnovějších technologií v odvětví a jsou založeny na otevřených standardech. Jsou v nich použity nejmodernější dostupné chipsety s nízkou spotřebou, takže napomohou zákazníkům snížit nejen investiční náklady, ale i prostředky vynaložené na spotřebu energií při provozu. Řešení H3C od 3Com vedou k průměrnému snížení nákladů na vlastnictví o 33 procent.

"Naše produktová řada H3C je nejmodernější v odvětví a poskytuje nesrovnatelné výhody v poměru cena/výkon", uvedl Robert Kogut, ředitel 3Com pro východní Evropu.

Nejdůležitější parametry a vlastnosti

Řada přepínačů H3C 5800 poskytuje výjimečnou flexibilitu :

Vysoká dostupnost, odolnost proti výpadku :

Modelové řady :

Dostupnost :

V České republice H3C produkty používají například :

Další články k tématům - 10G - 1G - 24portový - 2U - 3Com - H3C - přepínače - S5800 - SFP - sítě - Robert Kogut

Článek ze dne 15. května 2009 - pátek

Další články od 3Com