logo

3Com University slaví v Česku jubileum

Společnost 3Com vstupuje do druhého ročníku svého vzdělávacího programu 3Com University. Nabízí v něm specializovaná technická i produktová školení zaměřená na 3Com technologie.

3Com University je speciální vzdělávací program, který byl založen za účelem zvýšení technických znalostí odborných pracovníků v oblasti problematiky návrhu, výstavby a údržby moderních konvergovaných sítí. K dispozici jsou také výukové programy připravené pro pracovníky partnerských firem, systémových integrátorů, operátorů, projektantů a dalších firem z oboru. Program 3Com University nabízí také semináře určené odborným pracovníkům koncového uživatele.

Výuka 3Com University probíhá v Praze a zajišťuje ji autorizované školící středisko Atlantis Datacom, které nabízí kurzy také partnerským firmám z dalších zemí středoevropského regionu. "Mezi nejoblíbenější školení z naší nabídky patří kurzy Configure & Deploy 3Com Enterprise LAN Switching Solutions,“" uvedl Radim Dolák, technický ředitel Atlantis Datacom.

Program 3Com University je dle různých oblastí moderní komunikační infrastruktury rozdělen na pět samostatných bloků: LAN sítě, WAN sítě, Wireless, Security a VoIP aplikace. Pro každou z oblastí jsou dostupné výukové kurzy a technické materiály pro samostudium, na které navazují technická školení vedená zkušenými instruktory. Kromě seznámení s jednotlivými technologiemi a konfigurací produktů 3Com, je kurzy 3Com University možné využít také jako přípravu pro získání expertních certifikací 3Com.

"Pvní rok 3Com University a také naší spolupráce s firmou Atlantis Datacom hodnotíme na výbornou. Naši spokojenost potvrzuje i stále se zvyšující zájem o účast na kurzech 3Com University. To svědčí o tom, že jsme se i v České republice vydali správným směrem. Směrem k zákazníkovi," zhodnotil první výročí Pavel Pikhart, Channel Account Manager 3Com.

Další články k tématům - 3Com - University - vzdělání

Článek ze dne 5. listopadu 2008 - středa

Další články od 3Com