logo

3Com má významného zákazníka ve finančním sektoru

Společnost 3Com Corporation oznamuje, že španělská Banco Popular Group si ji vybrala jako dodavatele LAN síťového řešení ve svých 2.255 pobočkách po celém Španělsku. Banco Popular je třetí největší bankou ve Španělsku, má 6,7 milionů zákazníků.

Nová infrastruktura od 3Com bance dá prostor zvýšit své zaměření na zákazníky díky spolehlivější konvergované síti uvnitř i mezi jednotlivými pobočkami. Banka se ve výběrovém řízení rozhodla pro 3Com, protože jí jako jeden z mála výrobců byl schopen nabídnout požadovanou škálovatelnost a výkon pro bezproblémový chod aplikací. Obsáhlé testování potvrdilo, že vlastnosti a funkce splňují zákazníkova očekávání a navíc bylo toto řešení nabídnuto za rozumnou cenu.

"Jsme hrdí na to, že můžeme podpořit cíle Banco Popular a umožnit jim poskytovat klientům ty nejkvalitnější služby," uvedl Ron Sege, prezident a COO společnosti 3Com. "V dnešní ekonomické situaci zákazníci jako Banco Popular pečlivě sledují dodavatele svých řešení a požadují snížení nákladů nicméně kontrolují kvalitu. Naše produkty 3Com a H3C jsou navrženy tak, aby zákazníkům pomohly zredukovat náklady bez dělání dalších kompromisů ve výkonu, bezpečnosti a spolehlivosti sítě."

Banco Popular nahradí své dosavadní řešení za síť složenou z přepínačů 3Com Switch 4210 PWR Power over Ethernet (PoE) a stohovatelných přepínačů 3Com Switch 4500 PWR PoE. Inženýři 3Comu spolupracovali s Banco Popular, aby zajistili, že budou splněny všechny požadavky této finanční instituce.

Banco Popular je jen jedním z mnoha zákazníků 3Comu z řad velkých firem a organizací. V České republice mezi ně patří například Telefónica O2 Czech Republic, a.s. a Pozemkový fond České republiky.

Ze světových hráčů sází na 3Com např., Abu Dhabi National Oil Company (ADNOC), Al Zamil, Izraelská vláda, Telekom Malaysia, Volia, Russian Savings Bank, St Gobain a Emmi.

Další články k tématům - 3Com - Banco - PoE - Popular - přepínačů - PWR - Ron Sege

Článek ze dne 16. června 2009 - úterý

Další články od 3Com