logo

Dušan Szabó novou posilou 3Com

Novým Key Account Managerem společnosti 3Com, jednoho z předních dodavatelů bezpečnostních řešení, konvergovaných hlasových a datových sítí pro společnosti všech velikostí, se stal Dušan Szabó, na pozici nastoupil 1. října.

Dušan Szabó (39) se bude podílet na vytváření obchodní strategie a bude zodpovědný za hledání obchodních příležitostí a rozvoj vztahů s klíčovými zákazníky 3Com na Slovensku.

Dušan Szabó přichází do 3Com po několikaletém působení ve společnosti Datalan, předního slovenského poskytovatele komplexních IT služeb. V roce 1995 spoluzakládal její dceřinnou společnost Datalan Connectivity & Cabling. V mateřské společnosti Datalan zastával od roku 2003 funkce Senior Sales Manager a Project Manager. V posledních čtyřech letech se specializoval na oblast veřejné správy, telekomunikací a také soukromý sektor.

"Dušan má bohaté zkušenosti s prodejem a budováním vztahů se zákazníky. Naše společnost se dynamicky vyvíjí a posiluje své aktivity na Slovensku. Proto je pro nás velmi důležité, že jsme v Dušanovi našli silnou podporu právě pro tento trh", uvedl Pavel Pikhart, Channel Account Manager 3Com.

Dušan Szabó pochází ze Slovenska, vystudoval informatiku na Slovenské Technické Univerzitě v Bratislavě. Dále pak pokračoval ve studiu ekonomického zaměření na City University Bratislava. Je ženatý, má dvě děti a kromě rodiny se ve svém volném čase věnuje sportu.

Článek ze dne 2. října 2008 - čtvrtek

Další články od 3Com