logo

3Com otevírá v regionu EMEA lokální sklady náhradních komponentů

Společnost 3Com, přední dodavatel bezpečnostních řešení, konvergovaných hlasových a datových sítí pro společnosti všech velikostí, dnes oznámila otevření nových lokálních skladů s náhradními komponenty v regionu EMEA, které zajistí rychlou podporu zákazníků při řešení technických problémů a náhrady vadného hardware.

Imran Khan, viceprezident 3Com pro služby a podporu pro region EMEA, k tomu říká : "Díky novým logistickým centrům, kterých bude mít 3Com v Evropě a na Blízkém Východě celkem osm, budeme moci počítat doručení náhradních dílů na hodiny. Samozřejmě bude záležet na konkrétní lokaci. Naši stávající síť skladů jsme nově rozšířili o Bergamo a Benátky (Itálie), Newcastle a Birmingham (Velká Británie), Córdobu (Španělsko), Düsseldorf a Erfurt (Německo), a Rijád (Saudská Arábie)".

"Abychom byli blíže našim zákazníkům, zřídili jsme pro ně v jednotlivých zemích včetně České republiky i bezplatnou telefonickou linku a také jsme naše zákaznické centrum podpory vybavili podporou ruského jazyka. Nedávno jsme rovněž značně investovali do integrace produktů značky H3C do sítě globálních služeb 3Com, takže stále více našich zákazníků dostává péči na nejvyšší úrovni, včetně odborné pomoci a poradenství o produktech ve více jazycích," uvedl Khan. Pavel Pikhart, Key Account Manager 3Com k tomu dodal : "Zákazníci s platnou servisní smlouvou mohou využívat bezplatnou linku podpory na čísle 800 700 257. Ostatním zákazníkům nabízíme podporu na čísle 239 000 608 za cenu lokálního volání."

V říjnu 2007 společnost 3Com oznámila, že přesune značnou část svých globálních služeb a in-house podpory směrem k zákazníkovi, aby tak vylepšila nabídku svých služeb a současně uspokojila lokální potřeby zákazníků. Restrukturalizace proběhla v rámci globální kampaně orientované na vylepšení služeb s celkovým rozpočtem 12 milionů dolarů, která mimo jiné zahrnovala multilinguální podporu center zákaznické podpory ve Velké Británii, Nizozemsku, Austrálii, na Filipínách, v Costa Rice a v USA.

Další články k tématům - 3Com - sklady - Imran Khan - Pavel Pikhart

Článek ze dne 15. října 2008 - středa

Další články od 3Com