logo

Síťové přepínače H3C S12500 od 3Com

3Com při celosvětovém představení svého portfolia pro podnikové sítě H3C uvedla novou rodinu modulárních přepínačů pro datová centra. Tento špičkový modulární přepínač je postaven na moderní systémové architektuře, která dokáže přenést 2,2 miliard paketů za sekundu (pps), rychlostí 6,6 terabitů za sekundu (tbps), s až 128 10gigabitovými nebo 864 gigabitovými ethernetovými porty v neblokujícím režimu.

Vzhledem k použití posledních technologií je spotřeba energie u tohoto přepínače až o 50 procent menší než u konkurenčních výrobků. Ke správě je možné použít nové H3C řešení určené pro správu podnikových síťových zařízení Intelligent Management Center (iMC), kterým je možné kromě 3Com/H3C produktů spravovat také produkty jiných výrobců.

Nové přírůstky v produktové řadě H3C dokazují, že je nyní možné budovat ekonomicky méně náročná datová centra bez negativního vlivu na výkon nebo podporu funkcí a ta se pak stávají dostupnější i menším podnikům a organizacím. Dříve musely podniky při výběru přepínací platformy pro datová centra dělat kompromisy v oblasti nákladů, výkonu či efektivity. Přepínací platforma 3Com/H3C „bez kompromisů“ určená pro datová centra je celkově navržena tak, aby zajišťovala nižší celkové náklady na vlastnictví. Má flexibilní architekturu, která podporuje neustále se zvyšující požadavky na výkon a již nyní je připravena na budoucí technologická vylepšení jako například 40 nebo 100gigabitový Ethernet apod.

Společnost 3Com/H3C se zaměřuje na datová centra, která propojují servery, aplikace, úložiště a služby a v dnešní době je budují společnosti všech velikostí. Datová centra musí být v provozu bez přestávky v režimu 7 x 24 x 365, aby mohla poskytovat přístup k datům a aplikacím kdykoliv a odkudkoliv. Současně jsou ale společnosti stále více konfrontovány s vysokými náklady a konstrukčními limity tradičních přepínačů datových center, které často nesplňují požadavky moderních podniků na kapacitu, výkon, škálovatelnost, dostupnost a energetickou spotřebu. Dnešním trendem je co nejvíce zjednodušit síťový provoz a snížit celkové IT náklady centralizací a konsolidací svých výpočetních kapacit a jejich umístěním.

Přepínače H3C S12500 podporují širokou škálu rozšiřitelných zabudovaných služeb. Sahají od výkonné bezpečnosti přes optimalizaci aplikací až po virtualizované síťové služby. IT oddělení tak mohou napomoci podniku při přizpůsobení rychlosti jeho rozvoje a okamžitě tak umožnit nasazení nových služeb. Tyto přepínače rovněž nabízejí zákazníkům jednoduchou cestu transformace při konsolidaci fyzicky oddělených datových center. Umožňují propojení pomocí více přepínačů do jednoho "virtuálního" celku pomocí technologie H3C Intelligent Resilient Framework (IRF). IRF nabízí vytváření místních a nebo geograficky distribuovaných virtuálních přepínačů s vysokou dostupností, odolností proti výpadku a rozložení zátěže provozu (load balancing). Podniky tak mohou budovat centrum své sítě v postupných krocích a za chodu tuto infrastrukturu rozšiřovat či pouze přidávat 10-gigabitové a gigabitové porty potřebné k rozšíření kapacity.

Řešení společnosti e3Com/ H3C pro datová centra dává podnikům a organizacím možnost konsolidovat IT infrastrukturu tak, aby co nejvíce snížily náklady na IT vybavení a síťové prvky. Řešení datových center od 3Com/H3C nabízí v dnešní době nejvýkonnější systém z hlediska, hustoty a kapacity přepínaných portů. Jsou vyjímečné díky svému bezporuchovému konstrukčnímu designu, který zajišťuje mnohem efektivněji využitou spotřebu elektrické energie a tím i snižuje celkové náklady na vlastnictví.

Fakta a hlavní funkce

H3C Switch 12500, je navržený pro nejnáročnější aplikace pracující dnes v rámci gigabitového a 10gigabitové ethernetu a je připraven i pro budoucí aplikace s 40ti a 100-gigabitovým Ethernetem.

Klíčové výhody H3C S12500 :

Intelligent Management Center (IMC), špičková, jednotná řídící platforma založená na architektuře orientované na služby (SOA) nabízí výjimečnou škálu možností pro správu velkých heterogenních sítí.

S12500 stejně jako všechny ostatní produkty podnikové řady H3C je postaven na architektuře, která počítá s budoucím rozvojem a využitím nejmodernějších technologií. Využívá nejmodernější dostupné chipsety s nízkou spotřebou. Rozsáhlé využití otevřených standardů přináší zákazníkům 3Com platformu, která je snadno rozšiřitelná a integrovatelná i do sítí, které nejsou homogenní.

Dostupnost :

V České republice H3C produkty používají například :

Další články k tématům - 3Com - H3C - iMC - přepínače - S12500

Článek ze dne 15. května 2009 - pátek

Další články od 3Com

3Com přináší integrovaná bezpečnostní řešení pro datová centra příští generace

Přepínače H3C pro datová centra získaly certifikaci Miercom

V roce 2010 budou podle 3Com v popředí zájmu datová centra

3Com dodal síťové řešení České televizi

Bezpečné a spolehlivé bezdrátové propojení televizních studií České televize

3Com má dalšího klíčového zákazníka

3Com představuje nová bezpečnostní řešení s architekturou hloubkové obrany

3Com síťová infrastruktura s integrací a rozšířením systému TippingPoint a H3C

PSA Peugeot Citroen si vybral síťové řešení H3C od společnosti 3Com

3Com organizuje tradiční podzimní roadshow

Přepínače H3C od 3Comu dokáží snížit spotřebu energie až o 40 %

Emmi se připravuje na budoucnost s podnikovou sítí H3C

3Com slaví 30 let inovací

3Com má významného zákazníka ve finančním sektoru

Síťové přepínače H3C S12500 od 3Com

Síťové přepínače H3C S5800 od 3Com

3Com rozšiřuje dostupnost své produktové řady H3C na celosvětový trh

3Com výrazně posiluje svou pozici ve zdravotnictví

3Com inovuje svůj partnerský program 3Com Focus Partner

Tři nejožehavější oblasti IT pro nadcházející období

3Com získal dalšího významného zákazníka

3Com získal exkluzivní smlouvu s vládou Izraele na zajištění počítačové sítě

Modernizace síťové infrastruktury pro Saint-Gobain Sekurit ČR

Modernizace síťové infrastruktury pro Českou podnikatelskou pojišťovnu

Nepřetržitý provoz, vysoký výkon a naprosté zabezpečení

3Com zajišťuje dostatečný výkon pro náročnou GIS agendu

Přepínače 3Com splnily nejvyšší nároky na výkon a zabezpečení pro NetCentrum

3Com University slaví v Česku jubileum

3Com otevírá v regionu EMEA lokální sklady náhradních komponentů

Dušan Szabó novou posilou 3Com

3Com dodá kompletní síťová řešení společnosti Swisscom

3Com vyráží na tradiční roadshow