logo

PSA Peugeot Citroen si vybral síťové řešení H3C od společnosti 3Com

Společnost 3Com získala nového klíčového zákazníka ve Francii, společnosti PSA Peugeot Citroen. Automobilka, která má 5-procentní podíl na celosvětovém trhu automobilů, bude využívat korporátní síťové řešení H3C od společnosti 3Com jako podstatnou část své LAN infrastruktury.

PSA Peugeot Citroen od řešení H3C očekává snížení nákladů na instalaci a provoz sítě, a také zlepšení jejího výkonu pro nové aplikace.

"3Com svými korporátními řešeními H3C nabízí vysoce výkonné produkty, které umožňují rychlou návratnost investic pomocí skvělého poměru ceny a výkonu, bezproblémového řízení sítě a nízké spotřeby energie," uvedl Bernard Etchebarne, ředitel 3Com EMEA South. "H3C switche od 3Comu jsou energeticky nejúspornější na trhu. Spotřebují až o 60 procent méně energie než konkurenční produkty. Tato jejich vlastnost podpoří PSA Peugeot Citroen v jeho zelených iniciativách. Co se týče emisí oxidu uhličitého, je PSA Peugeot Citroen nejefektivnější automobilkou v Evropě. Tento výrobce již vyprodukoval téměř 1 milion aut s emisemi pod 130 gramů CO 2 na ujetý kilometr. V dnešní době přibližně jedno ze tří aut vyrobených skupinou PSA Peugeot Citroen produkuje méně než 130 gramů CO 2 na kilometr."

Další články k tématům - 3Com - Citroen - H3C - Peugeot - PSA - Bernard Etchebarne

Článek ze dne 17. září 2009 - čtvrtek

Další články od 3Com