logo

3Com představuje nová bezpečnostní řešení s architekturou hloubkové obrany

VPN firewally H3C SecPath řady F a H3C SecBlade představují zdokonalenou ochranu pro velké podnikové sítě, zabírají méně místa a mají nižší spotřebu ...

Společnost 3Com představuje VPN firewally H3C SecPath řady F a H3C® SecBlade. Nové firewally nabízejí špičkový poměr ceny a výkonu, jakož i výjimečnou přizpůsobivost díky architektuře připravené na budoucí aplikace, jež pomáhá snižovat celkové náklady spojené s provozem (TCO - Total Cost of Ownership).

Nové firewally, které jsou určeny pro hraniční oblasti sítě, páteřní trasy, datová centra i vysokorychlostní počítačová prostředí, jsou nabízeny jednak jako samostatná zařízení, jednak v provedení „blade“, to znamená modulů pro 3Com nebo H3C šasi systémy. V současnosti probíhá jejich certifikace v laboratořích ICSA. VPN firewally H3C SecPath řady F a H3C SecBlade sledují strategickou linii vyhlášenou společností 3Com, jejímž cílem je zajistit bezpečnou síťovou infrastrukturu (Secure Network Fabric) prostřednictvím jednotných výkonných bezpečnostních mechanismů zabudovaných přímo do sítě, a to včetně špičkového systému TippingPoint® pro zamezení neoprávněnému přístupu (IPS – Intrusion Prevention System).

Fakta a přednosti

Nové VPN firewally 3Com H3C SecPath řady F a SecBlade jsou virtualizované firewally, které využívají výhod nejnovějších vícejádrových procesorů spolu s veškerými možnostmi operačního systému H3C Comware®, který podporuje organické spojení bezpečnostních zařízení a správy v síťových architekturách. Výsledkem je pak vysoce výkonné a dostupné řešení, jehož správu lze realizovat prostřednictvím softwarového nástroje pro správu sítí Intelligent Management Center (IMC); náklady spojené se správou a instalací jsou tak redukovány na nezbytné minimum.

Přehled nejdůležitějších parametrů nových firewallů :

Nové VPN firewally 3Com H3C SecPath řady F a SecBlade podporují aplikace v reálném čase, které jsou v dnešní době žádoucí pro úspěch v podnikání – například IP telefonii (VoIP), přenos videa a aplikace pro spolupráci na dálku.

Umožňují například :

Všechny typy zařízení H3C SecPath řady F jsou již běžně dostupné. Moduly VPN firewallů H3C SecBlade jsou momentálně k dispozici v provedení pro šasi 7500E; pokud jde o provedení pro šasi 5820 a 9500E, jejich uvedení na trh je plánováno na poslední čtvrtletí roku 2009.

Další články k tématům - 3Com - 7500E - 9500E - bezpečnostní - F5000-A5 - firewally - H3C - SecBlade - SecPath - sítě - Switch - VPN

Článek ze dne 24. září 2009 - čtvrtek

Další články od 3Com