logo

3Com organizuje tradiční podzimní roadshow

3Com - přední dodavatel bezpečnostních řešení, konvergovaných hlasových a datových sítí pro společnosti všech velikostí, odstartuje 15. září 2009 další ze série tradičních setkání s partnery a zákazníky. 3Com postupně navštíví Prahu, Průhonice, Brno a Bratislavu.

První samostatný blok nese název "3Com seminář Partners 3". Společnost 3Com zde své partnery obeznámí s novinkami v oblastech LAN/WAN sítí, bezdrátových řešení a bezpečnosti sítí. Dále pak pohovoří na téma nové produktové řady H3C, která byla celosvětově uvedena na trh letos v květnu. Partnery čeká kromě představení nových 10Gb switchů H3C S5800 také technologické demo nástroje pro správu sítí IMC (Intelligent Management Center) a geografické redundance pomocí technologie IRF (XRN).

Druhá část roadshow s názvem "Moderní bezpečné konvergované sítě" bude zaměřena na koncové zákazníky, a 3Com zde taktéž představí novinky a komplexnost svého produktového portfolia. Podobně jako na setkání s partnery se bude mluvit i o zbrusu nových H3C produktech. V tématickém bloku "Wireless update" 3Com představí novinky v oblasti 3Com Wireless Switch (software 7.0) a novou produktovou řadu H3C Wireless. Technologické demo bude věnováno správě H3C Wireless řešení pomocí nástroje IMC. O nových bezpečnostních produktech řady H3C SecPath (firewally, NAC, Unified Security) a novinkách Intrusion Prevention systému dceřinné firmy TippingPoint se bude hovořit v části s názvem "Security update".

"Letošní podzimní šnúra 3Comu bude bezesporu výjimečná. 3Com oslavil v létě 30 let své existence a právě v tomto jubilejním roce uvedl na trh hned několik novinek, jako jen málokdy ve své historii. Několik stovek účastníků se již zaregistrovalo a očekáváme, že zájem ještě vzroste," uvedl Pavel Pikhart, Channel Account Manager 3Com.

Další články k tématům - 3com - H3C - partnery - roadshow - Wireless - zákazníky - Pavel Pikhart

Článek ze dne 8. září 2009 - úterý

Další články od 3Com