logo

Emmi se připravuje na budoucnost s podnikovou sítí H3C

3Com Corporation oznámila, že společnost Emmi, přední mezinárodní mlékárenská společnost se sídlem ve Švýcarsku, přešla na moderní gigabitovou LAN síť založenou na řešení H3C od společnosti 3Com.

Současná inovace sítě od centrálních prvků až po prvky okrajové podpoří migraci společnosti Emmi z tradiční TDM telefonie na IP telefonii a současně ji tím připraví i na možný budoucí rozvoj.

Dvouletá spolupráce na tomto projektu se systémovým integrátorem Swisscom, který je největší telekomunikační firmou Švýcarska, umožní Emmi snadněji integrovat IP telefonní řešení z hlediska priorizace tohoto typu provozu v síti a pokryje potřeby kladené na šířku pásma pro datový provoz. Toto vysoce výkonné konvergované síťové řešení výrazně snižuje provozní náklady a zvyšuje výkon sítě, což podpoří dnešní inovační iniciativu společnosti Emmi.

Swisscom pro Emmi nainstaloval redundantní infrastrukturu s využitím modulárních přepínačů H3C S7500E v jádru sítě , H3C S5500 přepínačů ve středních lokalitách a H3C S5100 Gbps POE přepínačů na okraji sítě. Tato řešení umožňují využít Emmi vysoce výkonnou ucelenou platformu, která bude současně šetrná k životnímu prostředí, protože výrobky řady H3C spotřebují o 70 procent méně energie než předchozí přepínače, které firma doposud používala.

“Snížení energetické náročnosti naší podnikové sítě je v současné době naší velkou prioritou”, říká Urs Mueller, ředitel IT ve společnosti Emmi. “H3C řešení nám poskytuje vynikající poměr ceny a výkonu a díky ‘zelenému přístupu’ k našim IT operacím můžeme také splnit společenskou odpovědnost naší firmy.”

“S použitými H3C komponenty je nyní společnost Emmi vybavena moderní infrastrukturou podporující její novou iniciativu z pohledu IP telefonního řešení,” říká Martin Zihlmann, ředitel oddělení Solution Sales společnosti Swisscom. “Tato řešení nabídnou Emmi možnost využít nejmodernější generaci produktů, které napomohou zajistit “dlouhověkost” telefonické infrastruktury”.

Anton Kiwic, Country Manager 3Comu Švýcarsko, k tomu dodává : "Emmi je další významný zákazník, který se rozhodl pro naši H3C technologii, aby rozšířil svoji síť. Velmi nás těší, že 3Com s produkty řady H3C nabízí nejen cenově podstatně výhodnější řešení na trhu, ale také výrazně vyšší kvalitu a inovaci”.

Emmi je největší mlékarénská společnost a jedna z nejinovativnějších mlékáren v Evropě. Emmi se vyprofilovala jako přední světový producent sýrů. Akvizicí společnosti Roth Käse USA Ltd ve Visconsinu se USA pro Emmi staly největším zahraničním trhem. Zákazníci Emmi jsou především obchodní řetězce a potravinářské firmy. Ve Švýcarsku, Německu, Rakousku, Belgii, Velké Británii, Španělsku a Itálii je Emmi známá značkami švýcarský sýr, Emmi Caffe Latte, dále jogurty a müsli.

Další články k tématům - 3Com - Emmi - H3C - IP - Swisscom - TippingPoint - Urs Mueller - Anton Kiwic

Článek ze dne 6. srpna 2009 - čtvrtek

Další články od 3Com