logo

KVADOS opět zvítězil v Microsoft Technology Awards 2008

Společnost KVADOS Mobile Solutions zvítězila s projektem myAVIS Field Service implementovaným ve společnosti ČD – Telematika a.s. v soutěži Microsoft Technology Awards 2008 v kategorii Nejlepší řešení využívající Microsoft Windows Mobile.

Ocenění podtrhuje pozici KVADOS Mobile Solutions jako středoevropského leadra v mobilních řešením, protože se uděluje především za vynikající technické řešení v dané kategorii. Microsoft Technology Awards 2008 tak doplnilo souvislou řadu tří předešlých vítězství v Microsoft Industry Awards z let 2005, 2006, 2007.

Mobilní řešení myAVIS Field Service je ve společnosti ČD – Telematika a.s. využíváno k řízení a optimalizaci servisních procesů. Mobilní řešení myAVIS zde představuje unikátní přístup, jak s využitím inovativních mobilních technologií řídit a optimalizovat práci servisních techniků, distribuovat pracovní příkazy a řídit pravidelnou preventivní údržbu. Řešení přináší vysoké úspory a efektivitu servisních činností, spojenou s účinným a kvalitním řízením práce a v neposlední řadě také snížení poruchovosti infrastruktury a přesnější vykazování jednotlivých činností.

O společnosti ČD – Telematika a.s.

Společnost ČD – Telematika a.s. je silnou a stabilní společností poskytující širokou škálu produktů a služeb z oblasti telekomunikací, informatiky a telematiky se smluvně garantovanými parametry. K poskytování služeb slouží druhá největší ICT infrastruktura v ČR, centrální úložiště dat, serverové farmy, vývojová, servisní a další specializovaná pracoviště. Mezi nejvýznamnější zákazníky patří České dráhy, a.s., ale i celá řada telekomunikačních operátorů včetně provozovatele akademické sítě CESNET, státní správa a další významné společnosti s decentralizovanou správou.

O společnosti KVADOS Mobile Solutions s.r.o.

KVADOS Mobile Solutions se úzce se specializuje na vývoj, distribuci a implementaci mobilního informačního systému myAVIS. Společnost aktivně působí na většině trhů Evropy prostřednictvím vlastních obchodních zastoupení a dále rozsáhlé sítě obchodních partnerů v oblasti vývoje mobilních řešení pro společnosti působící v sektoru obchodním, distribučním, servisním a logistickém. KVADOS Mobile Solutions je držitelem Microsoft Gold Certified partner s kompetencemi Mobility Solutions a ISV Software Solutions, je také Hewlett Packard Preferred Partner 2007 se statutem ATeC - Autorizované technologické centrum HP, T-Mobile Solutions partner a Autorizovaný partner společnosti O2 Telefonica.

myAVIS je rodina mobilních informačních systémů pro uživatele, kteří většinu svého pracovního času tráví mimo kancelář. Funkčnost řešení myAVIS je navržena především pro prodejní, servisní, marketingové a distribuční společnosti a umožňuje u všech zákazníků společnosti efektivní řízení obchodních procesů. Monitoring a řízení aktivit mobilních uživatelů je zpracováván v serverové aplikaci systému myAVIS. Uživatelé prostřednictvím mobilních zařízení PDA s aplikací myAVIS Client získávají informace a instrukce z centrály a zároveň provádějí v průběhu obchodních návštěv sběr požadovaných dat. myAVIS je certifikován nezávislou testovací organizací jako řešení s právem používat logo Designed for Windows Mobile.

Článek ze dne 14. května 2008 - středa

Další články od KVADOS a.s.

Privátní 5G infrastruktura ve službách automatizace a robotizace v logistice

Standardizace a zefektivnění logistických procesů s mySTOCK WMS

Robotizovaný fulfillment sklad na platformě AGV robotů

Autonomní roboti v gastronomii se stávají realitou

Informační systém VENTUS řídí expediční centrum RUDOLF JELÍNEK

myAVIS nasazen už také i v maďarské pobočce nadnárodní společnosti Podravka

KVADOS vybudoval jednu z nejmodernějších serveroven v České republice

myCASH má novou oborovou verzi pro prodejny Duty Free

Skupina KVADOS dokončila proces certifikace ISO

Řešení skupiny KVADOS jsou certifikována pro Windows 7

myCASH je úspěšně implementován v prodejnách KNIHCENTRUM.CZ

KVADOS získává status Dell Registered Partner

myCASH podporuje prodej nápojů z Vizovic

KVADOS zlepšuje podporu zákazníkům novými standardy

KVADOS zvítězil v Microsoft Awards popáté v řadě

KVADOS uspořádal tradiční setkání zaměstnanců

myCASH úspěšně nasazován ve společnosti QANTO CZ

KVADOS představil partnerům novinky pro rok 2009

KVADOS pomáhá Nadaci Terezy Maxové

KVADOS Family Day bavil děti i zaměstnance

KVADOS se stal patronem ostravské žirafy

myCASH je úspěšně nasazen v síti prodejen Expert K+B Elektro

KVADOS rozšiřuje hostingové centrum

Unikátní technologie pro replikace Gladio má novou verzi

VENTUS a myCASH vyhráli tendr Qanto CZ

Zavádění nové produktové řady myCASH v síti Expert Elektro úspěšně pokračuje

myCASH vstupuje na trh

KVADOS opět zvítězil v Microsoft Technology Awards 2008

KVADOS obhájil statut Gold Certified Partner společnosti Microsoft

Pěkné věci v pěkném světě

Nabídka zaměstnání