logo

Zavádění nové produktové řady myCASH v síti Expert Elektro úspěšně pokračuje

Zavádění nové produktové řady myCASH, společnosti KVADOS, a.s., úspěšně pokračuje a to aplikací v nově otevřené prodejně v Příbrami Expert Elektro, člena úspěšné mezinárodní sítě prodejen elektrospotřebičů. Příbramská prodejna je již padesátou pátou v České republice.

Zákazníci ze Středních Čech budou mít od čtvrtka 12. června 2008 širší výběr značkové spotřební elektroniky. V Brodské ulici naproti Hypernově nabídne Expert Elektro zákazníkům na 818 m2 nejen kvalitní výrobky, ale také profesionální servis. Součástí profesionálního zázemí prodejny je také komplexní řešení pro maloobchodní prodej, pokladní systém myCASH, který díky nejmodernějším technologiím přispěje k většímu komfortu při odbavení zákazníků.

"Zavedením nového pokladního systému myCASH do našich prodejen se snažíme o další zkvalitnění služeb směrem k zákazníkům. Ve spolupráci se společností KVADOS se chystáme systém postupně implementovat také v dalších našich prodejnách," uvádí Peter Weiss, jednatel společnosti Expert Elektro.

Produkt myCASH je vyvinut na nejmodernějších technologiích společnosti Microsoft .NET a využívá MS SQL databázi. Tyto technologie umožňují plně využít ovládání dotykovým displejem, integraci IP kamer pro kontrolu prodejny, čteček čárových kódů, magnetických zákaznických karet i platebních terminálů. 
Produkt myCASH je zaměřen především na řízení větších prodejních sítí a obsahuje komplexní řešení včetně skladové evidence, objednávání, účetnictví, ale také integraci s B2B a B2C portály. Řešení dále obsahuje unikátní systém pro efektivní inventarizaci s využitím mobilních terminálů. Aktuálně je k dispozici oborová verze pro elektro, knihkupectví, prodej potravin a drogerie a připravují se další varianty.

Řešení myCASH bude již v letošním roce k dispozici v jazykových verzích pro trh v České republice, na Slovensku a v Polsku. Vzhledem k plné podpoře měny EUR bude myCASH intenzivně nabízen na Slovensku v souvislosti s tamním přijetím EUR k 1. lednu 2009.

O klientovi expert ČR, s.r.o.

Společnost expert ČR, s.r.o., je nákupní sdružení, které vzniklo v roce 1996. O rok později bylo přijato za člena mezinárodní kooperace Expert International se sídlem ve Švýcarsku. Připojilo se tak ke skupině zhruba 4 000 odborných obchodníků v Evropě. Expert International svým obratem zaujímá mezi evropskými řetězci celkově 4. místo.

Česká expertní síť se v současné době skládá z 19 společníků a 55 prodejen. Mezi největší společníky patří K + B Expert, s.r.o., dále pak PT ELEKTRO - MARKET s.r.o., ELEKTRO Jankovský s.r.o. a Elektro SPEKTRUM s.r.o. Společnost expert ČR, s.r.o., zaznamenává v posledních letech trvalý růst a její podíl na tuzemském trhu se systematicky a plynule zvyšuje. Pokračuje výstavba velkoplošných prodejen, které nabízejí veškerý sortiment z oblasti elektroniky, elektrospotřebičů a počítačů pro domácnost včetně příslušenství a servisu. Konsolidace společnosti přináší své plody a stává se garantem dalšího trvalého rozvoje v České republice. Do budoucnosti otevírá nové perspektivy všem současným i budoucím členům společnosti. Motto expert ČR, s.r.o., zní : "Expert změní váš život".

Článek ze dne 10. června 2008 - úterý

Další články od KVADOS a.s.