logo

myCASH je úspěšně nasazen v síti prodejen Expert K+B Elektro

Společnost KVADOS, a.s., úspěšně dokončila nasazování svého informačního systému myCASH v celé síti prodejen Expert K+B Elektro provozovaných společností K+B Expert s.r.o. Prodejny jsou zaměřené na segment maloobchodního prodeje elektro a domácích spotřebičů.

Produkt myCASH™ je jedno z nejmodernějších platebních řešení pro jednotlivé prodejny i rozsáhlé maloobchodní sítě, které pro Expert K+B Elektro přináší nejen rozsáhlou funkcionalitu, ale především významné know-how a best practises v oblasti úspěšného maloobchodu.

myCASH™ umožňuje pokladním terminálům v prodejnách Expert K+B Elektro plně využít ovládání dotykovými displeji, integraci IP kamer pro kontrolu prodejen, čteček čárových kódů, magnetických zákaznických karet i věrnostních programů. Součástí řešení je skladová evidence, objednávání, ale také unikátní systém pro efektivní inventarizaci s využitím mobilních terminálů.

Řešení pro maloobchodní prodej myCASH™ v prodejnách Expert K+B Elektro bylo realizováno v souladu s požadavky zadavatele a s dodržením časového harmonogramu. Spokojenost s řešením myCASH™ již v průběhu nasazení v prvních prodejnách Expert K+B Elektro dokladuje mimo jiné výrok jednatele společnosti expert ČR, s.r.o., která zastupuje celou síť prodejen Expert Elektro, pana Petera Weisse : "Implementací řešení myCASH™ do prodejen našich partnerů přispíváme ke zkvalitnění služeb směrem k našim zákazníkům. Díky moderním přístrojům jim zajistíme příjemnější a rychlejší odbavení při placení. Tento nový pokladní systém budeme postupně v následujících týdnech ve spolupráci se společností KVADOS zavádět i do dalších maloobchodních prodejen našich partnerů."

Produkt myCASH™ je vyvinut na nejmodernějších technologiích společnosti Microsoft .NET a využívá MS SQL databázi. Řešení myCASH™ bude již v letošním roce dostupné v jazykových verzích pro trh na Slovensku a v Polsku. Aktuálně jsou k dispozici oborové verze pro elektro, knihkupectví, prodej potravin a drogerie a připravují se další varianty.

O klientovi expert ČR, s.r.o.

Společnost expert ČR, s.r.o., je nákupní sdružení, které vzniklo v roce 1996. O rok později bylo přijato za člena mezinárodní kooperace Expert International se sídlem ve Švýcarsku. Připojilo se tak ke skupině zhruba 4 000 odborných obchodníků v Evropě. Expert International svým obratem zaujímá mezi evropskými řetězci s elektronikou celkově 4. místo.

Česká expertní síť v současné době čítá 19 společníků a 51 prodejen. Mezi největší společníky patří K+B Expert, s.r.o. se svými 21 prodejnami, dále pak PT ELEKTRO - MARKET s.r.o., ELEKTRO Jankovský s.r.o. a Elektro SPEKTRUM s.r.o. Společnost expert ČR, s.r.o., zaznamenává v posledních letech trvalý růst a její podíl na tuzemském trhu se systematicky a plynule zvyšuje. Pokračuje výstavba velkoplošných prodejen, které nabízejí veškerý sortiment z oblasti elektroniky, elektrospotřebičů a počítačů pro domácnost včetně příslušenství a servisu. Konsolidace společnosti přináší své plody a stává se garantem dalšího trvalého rozvoje v České republice. Do budoucnosti otevírá nové perspektivy všem současným i budoucím členům společnosti. Motto expert ČR, s.r.o., zní : "Expert změníme váš život."

Článek ze dne 17. září 2008 - středa

Další články od KVADOS a.s.