logo KVADOS a.s.

myCASH je úspěšně nasazen v síti prodejen Expert K+B Elektro

Společnost KVADOS, a.s., úspěšně dokončila nasazování svého informačního systému myCASH v celé síti prodejen Expert K+B Elektro provozovaných společností K+B Expert s.r.o. Prodejny jsou zaměřené na segment maloobchodního prodeje elektro a domácích spotřebičů.

Produkt myCASH™ je jedno z nejmodernějších platebních řešení pro jednotlivé prodejny i rozsáhlé maloobchodní sítě, které pro Expert K+B Elektro přináší nejen rozsáhlou funkcionalitu, ale především významné know-how a best practises v oblasti úspěšného maloobchodu.

myCASH™ umožňuje pokladním terminálům v prodejnách Expert K+B Elektro plně využít ovládání dotykovými displeji, integraci IP kamer pro kontrolu prodejen, čteček čárových kódů, magnetických zákaznických karet i věrnostních programů. Součástí řešení je skladová evidence, objednávání, ale také unikátní systém pro efektivní inventarizaci s využitím mobilních terminálů.

Řešení pro maloobchodní prodej myCASH™ v prodejnách Expert K+B Elektro bylo realizováno v souladu s požadavky zadavatele a s dodržením časového harmonogramu. Spokojenost s řešením myCASH™ již v průběhu nasazení v prvních prodejnách Expert K+B Elektro dokladuje mimo jiné výrok jednatele společnosti expert ČR, s.r.o., která zastupuje celou síť prodejen Expert Elektro, pana Petera Weisse : "Implementací řešení myCASH™ do prodejen našich partnerů přispíváme ke zkvalitnění služeb směrem k našim zákazníkům. Díky moderním přístrojům jim zajistíme příjemnější a rychlejší odbavení při placení. Tento nový pokladní systém budeme postupně v následujících týdnech ve spolupráci se společností KVADOS zavádět i do dalších maloobchodních prodejen našich partnerů."

Produkt myCASH™ je vyvinut na nejmodernějších technologiích společnosti Microsoft .NET a využívá MS SQL databázi. Řešení myCASH™ bude již v letošním roce dostupné v jazykových verzích pro trh na Slovensku a v Polsku. Aktuálně jsou k dispozici oborové verze pro elektro, knihkupectví, prodej potravin a drogerie a připravují se další varianty.

O klientovi expert ČR, s.r.o.

Společnost expert ČR, s.r.o., je nákupní sdružení, které vzniklo v roce 1996. O rok později bylo přijato za člena mezinárodní kooperace Expert International se sídlem ve Švýcarsku. Připojilo se tak ke skupině zhruba 4 000 odborných obchodníků v Evropě. Expert International svým obratem zaujímá mezi evropskými řetězci s elektronikou celkově 4. místo.

Česká expertní síť v současné době čítá 19 společníků a 51 prodejen. Mezi největší společníky patří K+B Expert, s.r.o. se svými 21 prodejnami, dále pak PT ELEKTRO - MARKET s.r.o., ELEKTRO Jankovský s.r.o. a Elektro SPEKTRUM s.r.o. Společnost expert ČR, s.r.o., zaznamenává v posledních letech trvalý růst a její podíl na tuzemském trhu se systematicky a plynule zvyšuje. Pokračuje výstavba velkoplošných prodejen, které nabízejí veškerý sortiment z oblasti elektroniky, elektrospotřebičů a počítačů pro domácnost včetně příslušenství a servisu. Konsolidace společnosti přináší své plody a stává se garantem dalšího trvalého rozvoje v České republice. Do budoucnosti otevírá nové perspektivy všem současným i budoucím členům společnosti. Motto expert ČR, s.r.o., zní : "Expert změníme váš život."

Článek KVADOS a.s. ze dne středa 17. září 2008

Další články od KVADOS a.s.

AFI ocenění pro KVADOS v oblasti skladové robotiky

mySTOCK WMS řídí nový B2C logistický sklad s osvětlením

Autonomní robotický paletový vozík PalletJack

Robotizovaný sklad KVADOS zabodoval v soutěži Impuls logistika 2022

Privátní 5G infrastruktura ve službách automatizace a robotizace v logistice

Standardizace a zefektivnění logistických procesů s mySTOCK WMS

Robotizovaný fulfillment sklad na platformě AGV robotů

Autonomní roboti v gastronomii se stávají realitou

Informační systém VENTUS řídí expediční centrum RUDOLF JELÍNEK

myAVIS nasazen už také i v maďarské pobočce nadnárodní společnosti Podravka

KVADOS vybudoval jednu z nejmodernějších serveroven v České republice

myCASH má novou oborovou verzi pro prodejny Duty Free

Skupina KVADOS dokončila proces certifikace ISO

Řešení skupiny KVADOS jsou certifikována pro Windows 7

myCASH je úspěšně implementován v prodejnách KNIHCENTRUM.CZ

KVADOS získává status Dell Registered Partner

myCASH podporuje prodej nápojů z Vizovic

KVADOS zlepšuje podporu zákazníkům novými standardy

KVADOS zvítězil v Microsoft Awards popáté v řadě

KVADOS uspořádal tradiční setkání zaměstnanců

myCASH úspěšně nasazován ve společnosti QANTO CZ

KVADOS představil partnerům novinky pro rok 2009

KVADOS pomáhá Nadaci Terezy Maxové

KVADOS Family Day bavil děti i zaměstnance

KVADOS se stal patronem ostravské žirafy

myCASH je úspěšně nasazen v síti prodejen Expert K+B Elektro

KVADOS rozšiřuje hostingové centrum

Unikátní technologie pro replikace Gladio má novou verzi

VENTUS a myCASH vyhráli tendr Qanto CZ

Zavádění nové produktové řady myCASH v síti Expert Elektro úspěšně pokračuje

myCASH vstupuje na trh

KVADOS opět zvítězil v Microsoft Technology Awards 2008

KVADOS obhájil statut Gold Certified Partner společnosti Microsoft

Pěkné věci v pěkném světě