logo

Pěkné věci v pěkném světě

Společnost Noemi Trading podepsala smlouvu o implementaci mobilního informačního systému myAVIS SFA společnosti KVADOS Mobile Solutions. Řešení myAVIS bude využíváno pro podporu obchodních týmů v České republice a na Slovensku.

Společnost Noemi Trading bude implementovat mobilní řešení myAVIS™ SFA pro svůj nově budovaný obchodní tým s cílem zvýšit pohodlí zákazníků a kvalitu jejich obsluhy. Manažerům společnosti bude řešení myAVIS™ SFA poskytovat aktuální přehled o trhu a o práci jejích reprezentantů. Společnost očekává vysoké zefektivnění práce celého obchodního týmu, upevňování pozice značky a kvalitní obsluhu zákazníků motivovanými obchodními zástupci společnosti. Ukončení implementačních prací a plné nasazení informačního systému myAVIS SFA je plánováno na první pololetí roku 2008.

O společnosti Noemi

Společnost Noemi Trading spol. s r.o. se zabývá produkcí a distribucí potřeb pro stolování a interiérových doplňků. Za uplynulých 15 let se značka Noemi stala synonymem pro kvalitní design a provedení. Společnost dělá vše pro naplnění svého motta PĚKNÉ VĚCI V PĚKNÉM ŽIVOTĚ.

Článek ze dne 28. ledna 2008 - pondělí

Další články od KVADOS a.s.