logo

KVADOS představil partnerům novinky pro rok 2009

Společnost KVADOS, a.s., připravila na čtvrtek 6. listopadu pod názvem KVADOS Primeval Party 2008 setkání VIP klientů a obchodních partnerů v netradičním prostředí pražského Prvního pravěkého restaurantu.

Večer byl pro všechny nejen příjemným společenským zážitkem a poděkováním za spolupráci v roce 2008, ale také pramenem informací o novinkách ve skupině KVADOS pro rok 2009.

Stylová atmosféra pravěku vytvořila vhodný kontrast a dala vyniknout technologickému pokroku, který skupina KVADOS jako systémový integrátor a výrobce informačních systémů VENTUS, myCASH™ a myAVIS™ symbolizuje.

Vedení společnosti KVADOS, a.s., tímto setkáním znovu zdůraznilo, že si cení dobrých osobních vztahů se svými partnery a upřednostňuje je před masovou propagací na veletrzích.

"Při takovýchto setkáních mohou obě strany lépe poznat své potřeby a získat důležitou zpětnou vazbu. Vážím si proto každé příležitosti, kdy si mohu s našimi partnery pohovořit osobně," uvedl Miroslav Hampel, generální ředitel společnosti KVADOS, a.s.

Další články k tématům - KVADOS - myAVIS - myCASH - Party - VENTUS - Miroslav Hampel

Článek ze dne 19. listopadu 2008 - středa

Další články od KVADOS a.s.