logo

myCASH podporuje prodej nápojů z Vizovic

KVADOS, a.s. úspěšně předala do ostrého provozu ve značkové podnikové prodejně společnosti RUDOLF JELÍNEK a.s. maloobchodní systém myCASH.

Tradiční tuzemský výrobce alkoholických nápojů, který je dlouholetým obchodním partnerem skupiny KVADOS, nově začal využívat řešení myCASH™ na pokladnách přímo ve vlastní podnikové prodejně ve Vizovicích.

Výhodou při nasazování pokladního systému myCASH™ ve společnosti RUDOLF JELÍNEK a.s. bylo dlouhodobé využívání informačního systému VENTUS společnosti KVADOS, a.s. Ten zajišťuje například ekonomické a odbytové agendy a zároveň spravuje databázi společnou s myCASH™.

"Zajímavostí řešení bylo vytvoření a implementace bodového věrnostního systému pro partnery společnosti RUDOLF JELÍNEK, který jim umožňuje získat různé výhody v závislosti na uskutečněných nákupech. Podle definovaných pravidel se partnerům připisují takzvané švestkové body, za něž mohou například nakupovat značkové zboží R. JELÍNEK a další vybrané výrobky,“ uvedl manažer projektu Jindřich Pluhař.

Další články k tématům - JELÍNEK - KVADOS - myCASH - Jindřich Pluhař

Článek ze dne 26. srpna 2009 - středa

Další články od KVADOS a.s.