logo

myCASH vstupuje na trh

Společnost KVADOS, a.s., uvádí na trh novou produktovou řadu myCASH. Jedná se o komplexní řešení pro maloobchodní prodej. Produkt myCASH je vyvinut na nejmodernějších technologiích společnosti Microsoft .NET a využívá MS SQL databázi. Tyto technologie umožňují plně využít ovládání dotykovým displejem, integraci IP kamer pro kontrolu prodejny, čteček čárových kódů, magnetických zákaznických karet i platebních terminálů.

Produkt myCASH je zaměřen především na řízení větších prodejních sítí a obsahuje komplexní řešení včetně skladové evidence, objednávání, účetnictví, ale také integraci s B2B a B2C portály. Řešení dále obsahuje unikátní systém pro efektivní inventarizaci s využitím mobilních terminálů. Aktuálně je k dispozici oborová verze pro elektro, knihkupectví, prodej potravin a drogerie a připravují se další varianty.

Řešení myCASH bude již v letošním roce k dispozici v jazykových verzích pro trh v České republice, na Slovensku a v Polsku. Vzhledem k plné podpoře měny EUR bude myCASH intenzivně nabízen na Slovensku v souvislosti s tamním přijetím EUR k 1. lednu 2009.

Mezi první klienty se zařadila skupina expert ČR, která operuje na českém trhu jako sdružení nezávislých obchodníků v segmentu maloobchodního prodeje elektro a domácích spotřebičů. K ostrému spuštění maloobchodního systému myCASH došlo na nově otevřené prodejně K + B Expert  s.r.o., v Ústí nad Labem a dále v prodejnách společnosti ELEKTRO Jankovský s.r.o., významného člena maloobchodní sítě Elektro Expert. "Implementací řešení myCASH do prodejen našich partnerů přispíváme ke zkvalitnění služeb směrem k našim zákazníkům. Díky moderním přístrojům jim zajistíme příjemnější a rychlejší odbavení při placení. Tento nový pokladní systém budeme postupně v následujících týdnech ve spolupráci se společností KVADOS zavádět i do dalších maloobchodních prodejen našich partnerů. Představí se také v naší další nové prodejně, kterou otevíráme 12. června v Příbrami," uvádí Peter Weiss, jednatel společnosti expert ČR, s.r.o.

O klientovi expert ČR s.r.o.

Společnost expert ČR, s.r.o., je nákupní sdružení, které vzniklo v roce 1996. O rok později bylo přijato za člena mezinárodní kooperace Expert International se sídlem ve Švýcarsku. Připojilo se tak ke skupině zhruba 4 000 odborných obchodníků v Evropě. Expert International svým obratem zaujímá mezi evropskými řetězci celkově 4. místo. Česká expertní síť se v současné době skládá z 19 společníků a 55 prodejen. Mezi největší společníky patří K + B Expert, s.r.o., dále pak PT ELEKTRO - MARKET s.r.o., ELEKTRO Jankovský s.r.o. a Elektro SPEKTRUM s.r.o. Společnost expert ČR, s.r.o., zaznamenává v posledních letech trvalý růst a její podíl na tuzemském trhu se systematicky a plynule zvyšuje. Pokračuje výstavba velkoplošných prodejen, které nabízejí veškerý sortiment z oblasti elektroniky, elektrospotřebičů a počítačů pro domácnost včetně příslušenství a servisu. Konsolidace společnosti přináší své plody a stává se garantem dalšího trvalého rozvoje v České republice. Do budoucnosti otevírá nové perspektivy všem současným i budoucím členům společnosti. Motto expert ČR, s.r.o., zní "Expert změní váš život".

Článek ze dne 2. června 2008 - pondělí

Další články od KVADOS a.s.

Privátní 5G infrastruktura ve službách automatizace a robotizace v logistice

Standardizace a zefektivnění logistických procesů s mySTOCK WMS

Robotizovaný fulfillment sklad na platformě AGV robotů

Autonomní roboti v gastronomii se stávají realitou

Informační systém VENTUS řídí expediční centrum RUDOLF JELÍNEK

myAVIS nasazen už také i v maďarské pobočce nadnárodní společnosti Podravka

KVADOS vybudoval jednu z nejmodernějších serveroven v České republice

myCASH má novou oborovou verzi pro prodejny Duty Free

Skupina KVADOS dokončila proces certifikace ISO

Řešení skupiny KVADOS jsou certifikována pro Windows 7

myCASH je úspěšně implementován v prodejnách KNIHCENTRUM.CZ

KVADOS získává status Dell Registered Partner

myCASH podporuje prodej nápojů z Vizovic

KVADOS zlepšuje podporu zákazníkům novými standardy

KVADOS zvítězil v Microsoft Awards popáté v řadě

KVADOS uspořádal tradiční setkání zaměstnanců

myCASH úspěšně nasazován ve společnosti QANTO CZ

KVADOS představil partnerům novinky pro rok 2009

KVADOS pomáhá Nadaci Terezy Maxové

KVADOS Family Day bavil děti i zaměstnance

KVADOS se stal patronem ostravské žirafy

myCASH je úspěšně nasazen v síti prodejen Expert K+B Elektro

KVADOS rozšiřuje hostingové centrum

Unikátní technologie pro replikace Gladio má novou verzi

VENTUS a myCASH vyhráli tendr Qanto CZ

Zavádění nové produktové řady myCASH v síti Expert Elektro úspěšně pokračuje

myCASH vstupuje na trh

KVADOS opět zvítězil v Microsoft Technology Awards 2008

KVADOS obhájil statut Gold Certified Partner společnosti Microsoft

Pěkné věci v pěkném světě

Nabídka zaměstnání