logo

myCASH úspěšně nasazován ve společnosti QANTO CZ

Společnost KVADOS, a.s., úspěšně zahájila nasazení svého informačního systému myCASH v síti prodejen QANTO CZ v České republice. Prodejny jsou zaměřeny na maloobchodní prodej potravinářského zboží.

Nasazení informačního systému myCASH™ ve všech 17 prodejnách QANTO CZ v České republice bude ukončeno v průběhu listopadu 2008. myCASH™ je jedno z nejmodernějších platebních řešení pro jednotlivé prodejny i rozsáhlé maloobchodní sítě, které pro společnost QANTO CZ přináší nejen rozsáhlou funkcionalitu, ale především významné know-how a best practises v oblasti úspěšného maloobchodu.

myCASH™ umožňuje pokladním terminálům v prodejnách QANTO plně využít ovládání dotykovými displeji. Speciálně pro vertikálu rychlo obrátkového potravinářského zboží bylo zjednodušeno ovládací menu, přidána podpora speciálních čárových kódů do kterých jsou zakomponované rozšířené informace o hmotnosti a ceně zboží, ale také aplikována plná podpora platebních terminálů mezinárodní společnosti Global Payments Europe.

Produkt myCASH™ je vyvinut na nejnovějších technologiích společnosti Microsoft .NET a využívá MS SQL databázi. Řešení myCASH™ bude již v letošním roce dostupné v jazykových verzích pro trh na Slovensku a v Polsku. Aktuálně jsou k dispozici oborové verze pro elektro, knihkupectví, prodej potravin a drogerie a připravují se další oborové varianty.

O společnosti QANTO CZ s.r.o.

Společnost QANTO CZ se zaměřuje na velkoobchodní činnost s tabákovými výrobky a je s mnoha sklady po celé České republice jednou z největších firem svého zaměření. Sortimentem zboží a portfoliem služeb zajišťuje distribuci rychlo obrátkového potravinářského zboží pro trafiky, potraviny, restaurace a další zařízení, nabízející restaurační a hoteliérské služby. Kromě velkoobchodní činnosti společnost také provozuje 17 maloobchodních prodejen po celé České republice.

Další články k tématům - maloobchodní - myCASH - platebních - prodej - QANTO - velkoobchodní - zboží

Článek ze dne 26. listopadu 2008 - středa

Další články od KVADOS a.s.