logo

myCASH je úspěšně implementován v prodejnách KNIHCENTRUM.CZ

KVADOS, a.s. úspěšně implementuje svůj informační systém myCASH v prodejnách společnosti KNIHCENTRUM.CZ s.r.o., která provozuje síť stejnojmenných maloobchodních knihkupectví na území celé České republiky.

Nasazení informačního systému myCASH™ probíhá postupně ve vybraných 13 prodejnách KNIHCENTRUM.CZ od 1.7. 2009 a bude ukončeno do 30.9. 2009.

Informační systém myCASH™ je jedním z nejmodernějších platebních řešení pro jednotlivé prodejny i rozsáhlé maloobchodní sítě. Společnosti KNIHCENTRUM.CZ s.r.o. přináší nejen rozsáhlou funkcionalitu, ale především významné know-how a best practises v oblasti úspěšného maloobchodu.

Informační systém myCASH™ umožňuje pokladním terminálům v prodejnách KNIHCENTRUM.CZ plně využít ovládání dotykovými displeji. Speciálně pro vertikálu knihkupeckého zboží bylo optimalizováno ovládací menu, přibyla podpora rozšířeného bonusového systému a plovoucího zůstatku pokladny, ale také byla aplikována plná podpora platebních terminálů Hypercom. 
Informační systém myCASH™ je aktuálně k dispozici v oborových verzích pro elektro, knihkupectví, prodej potravin, nápojů a drogerie a připravují se další oborové varianty.

Společnost KNIHCENTRUM.CZ s.r.o. nabízí široký sortiment knih ze všech oborů a pro všechny věkové skupiny, včetně levných knih, kalendářů, doplňkového zboží, DVD a CD. Pracuje s celou databází knih dostupných na českém knižním trhu a díky přímému napojení na knižní velkoobchod PEMIC BOOKS a.s. je dodáno do druhého dne i zboží, které není na pultě ihned k dispozici. Pro školy, knihovny a státní instituce i firmy poskytuje KNIHCENTRUM.CZ s.r.o. možnost nákupů s výraznou slevou. Svým klientům společnost poskytuje karty stálých zákazníků a nabízí dárkové balení knih.

Další články k tématům - knihcentrum - knihkupectví - myCASH

Článek ze dne 12. října 2009 - pondělí

Další články od KVADOS a.s.