logo

KVADOS uspořádal tradiční setkání zaměstnanců

Společnost KVADOS, a.s., připravila na poslední listopadový víkend v příjemném prostředí beskydského hotelu Ráztoka setkání pracovníků skupiny KVADOS.

Více než stovka zaměstnanců měla možnost ve dnech 22. a 23. listopadu na odborně - společenském setkání získat od vedení skupiny přímou zpětnou vazbu na svou práci nebo se dozvědět o technologickém směřování všech klíčových produktů - VENTUS, myAVISTM a myCASHTM.

Management skupiny dále představil připravované zakázky a významné novinky v životě skupiny KVADOS pro příští rok. Nedílnou součástí programu vedle odborných prezentací jednotlivých oddělení byla i zábavně-společenská část, a tak všichni přítomní sledovali například steakovou a barmanskou show, vyzkoušeli laserovou střelnici, zahráli si bowling nebo se zúčastnili turnaje ve stolním fotbálku.

"Setkání zaměstnanců skupiny KVADOS je každoroční tradicí a patří mezi akce, které pro naše pracovníky chystáme pravidelně a rádi. Konec roku je vhodný čas nejen k bilancování uplynulých měsíců, ale také k představení plánů do budoucna. Naše práce stojí na informacích, proto je důležité předávat je i uvnitř firmy. Jsem rád, že k tomu máme příležitosti, jako je tato," uvedl Miroslav Hampel, generální ředitel společnosti KVADOS, a.s.

Další články k tématům - KVADOS - myAVISTM - myCASHTM - setkání - VENTUS - zaměstnanců - Miroslav Hampel

Článek ze dne 28. listopadu 2008 - pátek

Další články od KVADOS a.s.