logo

KVADOS získává status Dell Registered Partner

Společnost KVADOS, a.s. získala další prestižní status, tentokrát Dell Registered Partner.

Dell PartnerDirect je celosvětový partnerský program společnosti Dell, jehož záměrem je posilovat vztahy s obchodními partnery tak, aby koncovým zákazníkům nabídli širší nabídku služeb a produktů s maximální flexibilitou a přidanou hodnotou.

Získání uvedených certifikaci a partnerství zaručuje klientům skupiny KVADOS, že její společnosti disponují specialisty, kteří jsou zaškoleni pro uvedené produkty a technologie a budou schopni nakonfigurovat nejvhodnější řešení s ohledem na optimální poměr cena/výkon a spolehlivost.

Partnerství se společností Dell znamená pro klienty skupiny KVADOS snazší dostupnost produktů a služeb Dellu, například v podobě hardwarového vybavení. „Podmínky partnerského programu Dell PartnerDirect jsou velmi dynamické, mění se pro každé čtvrtletí. Stejně jako nabízí Dell pouze ta nejlepší řešení, vyhledává ke spolupráci výhradně špičkové partnery, na jejichž síti stojí nová obchodní politika Dellu. Pro skupinu KVADOS je vzájemná spolupráce významným oceněním a věřím, že i naši klienti ocení její výhody," uvedl Jiří Švejnoha, manažer oddělení hardware.

Další články k tématům - Dell - KVADOS - PartnerDirect - Jiří Švejnoha

Článek ze dne 27. srpna 2009 - čtvrtek

Další články od KVADOS a.s.