logo

myCASH má novou oborovou verzi pro prodejny Duty Free

Společnost KVADOS, a.s. zahájila 8.4. 2010 ve společnosti UG Air, a.s. implementaci nové vertikály pokladního systému myCASH určené pro Duty Free prodej.

UG Air, a.s. provozuje na mezinárodním letišti Praha - Ruzyně 15 obchodů, které využívají 34 kas s informačním systémem VENTUS. Na základě kladných zkušeností s ním i spoluprací se společností KVADOS, a.s. a vynikajícími referencemi rozhodnul ve 2. polovině roku 2009 management zákazníka o migraci na nejmodernější řešení maloobchodního prodeje ve všech prodejnách a pokladnách. Pro myCASH™ tak byla vyvinuta další vertikála určená přímo pro prodej v bezcelním prostředí, která bude v UG Air, a.s. kompletně nasazena v ostrém provozu do 15.5. 2010.

Řešení myCASH™ určené pro prodejny ruzyňského letiště obsahuje řadu unikátních prvků. Patří mezi ně například integrace dvou displejů - vedle klasického prodejního je druhý orientován k zákazníkům. V jeho horní části se zobrazuje cena, zatímco spodní prostor je aktivně využíván k reklamě a přímé interakci nakupujících. Díky tomu je možné vytvářet a promítat speciální spoty či probíhající akce, čímž je myCASH™ obohacen o nový nástroj marketingové podpory prodeje.

Vývoj nové oborové verze myCASH™ trval díky příkladné spolupráci s klientem pouze 5 měsíců včetně podrobné analýzy. Již po třech měsících byla připravena a spuštěna testovací verze. Klient od ostrého provozu očekává zjednodušení obsluhy, vyšší rychlost odbavování zákazníků a zatraktivnění samotného prodeje.

O společnosti UG Air, a.s.

UG Air, a.s. je provozovatelem 15 obchodů v bezcelní zóně letiště Praha-Ruzyně, do jejichž sortimentu patří parfémy a kosmetika, alkohol i nealko nápoje, cukrovinky, káva, čaj či tabákové výrobky. V nabídce jsou ale i doplňky, móda a drogistické zboží. UG Air, a.s. je ovládána společností UNIMEX GROUP, a.s., jednou z největších privátních firem v České republice.

Další články k tématům - Air - Duty - Free - KVADOS - myCASH - UG

Článek ze dne 27. dubna 2010 - úterý

Další články od KVADOS a.s.