logo

IPEX 2010, Xerox potvrdí přední postavení na trhu digitálního tisku

Xerox připravuje na letošní veletrh IPEX, který se bude konat v květnu v britském Birminghamu, rozsáhlou expozici, jež bude zahrnovat také první inkoustový produkční systém Xerox.

Xerox na veletrhu také ukáže vylepšení u černobílých systémů kontinuálního tisku Xerox 650/1300™ používajících tonerové náplně. Novinkou u těchto systémů je např. možnost využití médií s vysokou gramáží, provoz duplexních aplikací až do gramáže 200 g/m2 a podpora tiskového serveru FreeFlow® Print Server 7 a technologie ImageSmooth® nabízející vyšší kvalitu výstupu bez zpomalení tiskárny.

V rámci konceptu Real Business Live! budou na stánku společnosti probíhat prezentace věnované tématům, jako jsou tiskové úlohy generující zisk, rostoucí automatizace nebo 1:1 marketing. Obchodně zaměřené diskuse budou zahrnovat odborné informace a ukázky aplikací.

Expozice XMPie® Innovation Showcase, která byla úspěšně prezentována na veletrhu Print 09, je pro IPEX rozšířena. Účastnici se v rámci této sekce budou moci zapojit do vytváření cross-mediálních kampaní zahrnujících personalizované pohlednice, e-mailové zprávy, Response URL™ , RURL internetové stránky, Google mapy, PayPal transakce, sms zprávy a nabídky plnění.

Xerox bude rovněž pořádat soutěž Best-of-the-Best, která je určená pro členy partnerského programu Graphic Arts Premier Partners Program. Soutěžící, kteří představí nejlepší aplikace digitálního tisku - s vysokou kvalitou výstupu a prokazatelnými obchodními výsledky - obdrží během veletrhu ocenění.

Stánek společnosti Xerox na veletrhu IPEX 2010, který se koná od 18. do 25.5. 2010, naleznete v hale 7 pod číslem 7-CD450.

Další články k tématům - 2010 - digitálního - IPEX - Print - tisku - veletrhu - Xerox

Článek ze dne 8. dubna 2010 - čtvrtek

Další články od XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.