logo

Nové funkce barevných multifunkčních zařízení Xerox

Nová barevná multifunkční zařízení společnosti Xerox obsahují dvanáct funkcí, které pomáhají středně velkým podnikům, velkým pracovním skupinám a poskytovatelům tiskových služeb zvyšovat produktivitu a plnit svoje závazky v oblasti udržitelného rozvoje.

Barevná multifunkční zařízení Xerox WorkCentre 7545 a WorkCentre 7556 tisknou rychlostí až 45 či 50 stránek za minutu barevně, respektive 45 či 55 stránek za minutu černobíle. Zařízení, která kopírují, skenují a posílají faxy a e-maily, obsahují pokročilé nástroje pro správu dokumentů a řízení workflow, díky kterým je práce mnohem jednodušší.

"Xerox neustále přichází s novými produkty a službami, které reagují na současné rychle se vyvíjející a měnící požadavky dynamického pracovního prostředí," řekl Dušan Novotný, produktový manažer společnosti XEROX CZECH REPUBLIC. "Tato nová multifunkční zařízení nabízejí zvýšený výkon, lepší možnosti správy dokumentů a umožňují tak našim zákazníkům dosahovat vyšší produktivity, efektivity a v neposlední řadě větší konkurenceschopnosti."

Výjimečná barevnost a kvalita

WorkCentre 7545 a WorkCentre 7556 obsahují čtyři pokročilé funkce a softwarové nástroje, s nimiž podniky získávají větší kontrolu nad tvorbou dokumentů ve špičkových barvách.

Nové funkce  WorkCentre 7545 a WorkCentre 7556 :

Funkce pro produktivitu

Čtyři pokročilé nástroje pro skenování a práci s dokumenty :

Zodpovědnost k životnímu prostředí

Ekologické přínosy zařízení WorkCentre 7545 a WorkCentre 7556 :

Nová multifunkční zařízení společnosti Xerox jsou navíc vybavena pokročilými bezpečnostními prvky, jako je šifrování pevného disku, přepisování obrazů dokumentů na disku, oddělení faxu k zamezení neoprávněných přístupů k datům a síťová autorizace pro omezení přístupu ke skenování, e-mailu a faxu.

Cena a dostupnost 

Zařízení WorkCentre 7545 a WorkCentre 7556 jsou v České republice v prodeji od listopadu 2010 přes přímý prodej a autorizované obchodní zástupce za cenu od 212434 Kč bez DPH za model 7545 a od 246947 Kč bez DPH za model 7556.

Další články k tématům - EFI - EIP - multifunkční - skener - tisk - Toner - WorkCentre - workflow - Dušan Novotný

Článek ze dne 5. listopadu 2010 - pátek

Další články od XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.