logo

Xerox 6604 a 6605 rozšiřují řadu velkoformátových tiskáren o nové kompaktní systémy

Xerox nabízí architektonickým, projekčním a výrobním společnostem i komerčním tiskárnám nové, cenově dostupné zařízení pro tisk černobílých technických dokumentů. Velkoformátová řešení Xerox 6604 a 6605 jsou osmým a devátým velkoformátovým strojem společnosti Xerox uvedeným na trh za poslední dva roky.

Kompaktní systémy Xerox 6604 a 6605 kopírují, skenují a tisknou v rozlišení 600 x 600 dpi, vyznačují se snadnou obsluhou a zajišťují ostré a přesné výstupy úloh, jako jsou mapy, schémata elektrického vedení, architektonické nebo konstrukční plány. Vestavěný barevný skener umožňuje skenovat dokumenty až do šíře 40" (102 cm) do souborů, nebo kopírovat dokumenty různých velikostí všech nejčastěji používaných formátů.

Nové tiskárny mohou vytisknout až pět dokumentů formátu D nebo A1 (24" x 36") za minutu rychlostí 3,75 metru. Dvě automatické role zvyšují zásobu médií pro tiskovou kapacitu na 350 metrů. Ovládání celého systému je realizováno 15palcovou barevnou dotykovou obrazovkou pomocí grafického rozhraní. Intuitivní uživatelské rozhraní zjednodušuje používání, a to i uživatelům, kteří s velkoformátovými tiskárnami běžně nepracují.

"Tyto stroje jsou unikátní jednoduchým grafickým uživatelským rozhraním, výstupy ve vysoké kvalitě a modulárním přístupem, díky němuž mohou uživatelé jednoduše přidávat funkce a kapacitu podle svých potřeb," řekl Tim Greene, ředitel pro velkoformátový tisk a tryskové technologie společnosti InfoTrends, přední výzkumné a konzultační firmy v oblasti digitálního zobrazování a řešení pro práci s dokumenty.

Tiskárny jsou řízeny tiskovým serverem FreeFlow® Accxes®, verze 13, s nímž si mohou uživatelé prohlížet naskenované dokumenty a současně tisknout, kopírovat a skenovat do souborů na základě vybraných nastavení.

Mezi další nové funkce patří :

Řešení Xerox 6604 a 6605 je v České republice již v prodeji, doporučená cena základní konfigurace začíná na 294.000 Kč bez DPH. Xerox také nabízí zákazníkům stávajícího velkoformátového řešení Xerox 6204 upgrade na barevný skener.

Další články k tématům - 6604 - 6605 - kompaktní - kopírovat - skenovat - Xerox - Tim Greene

Článek ze dne 13. listopadu 2009 - pátek

Další články od XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.